PostHeaderIcon książka-album "Serce yoni" Andrew Barnes

heartoftheflower

 

Zapraszamy do zakupu niezwykłej książki-albumu "Serce kwiatu - książka o yoni" Andrew Barnes'a i Yvonne Lumsden

"Serce kwiatu" prezentuje piękne, odważne i pełne szacunku podejście do kobiecych genitaliów. Ukazuje różnorodność kobiecych joni (narządów płciowych), sfotografowanych w wyrafinowany, wolny od zawstydzenia, poczucia winy i oceny sposób wraz z opowieściami kobiet oraz ich partnerów. Książka ta jest również bogata w wiedzę merytoryczną na temat seksualnej anatomii kobiet, zewnętrznej i wewnętrznej. Demistyfikuje i stawia wyzwanie temu, jak powszechnie zwykło się patrzeć na kobiecą anatomię. 

Pięćdziesiąt współczesnych kobiet w różnym wieku, także w ciąży, pozowało do tych intymnych fotografii, które ukazują genitalia z wielu i często rzadko widzianych perspektyw, bez montażu. Każda z kobiet opowiada szczerze, z mądrością, pasją a czasem rozpaczą o relacji z własną waginą. 

Celem tej publikacji jest celebracja różnorodności i unormalnienie tematu, który jest tabu. Szczególnie ważne jest to w czasach, gdy rośnie moda na labioplastykę (chirurgię plastyczną warg sromowych), a drastycznie spada poziom akceptacji własnego ciała.

Autorzy chcieli, aby widok waginy stał się powszechny dla kobiet, bez względu jak ona wygląda. Zwykle oprócz filmów pornograficznych, przedstawiających fałszywy i jednostronny obraz kobiecej anatomii, kobiety nie mają możliwości obejrzenia wagin innych kobiet. 

To unikatowa i edukacyjna pozycja, którą warto mieć!

Dodatkowe informacje

 • wysokiej jakości album w twardej oprawie, 
 • 164 kolorowych stron, 
 • wymiary 295mm x 245mm, 
 • waga 1.25 kg,

Zawiera:

 • 100 fotografii 50 kobiecych genitaliów (joni) w różnym wieku, różnych kształtów, rozmiarów i ras
 • każda kobieta ma dla siebie przeznaczone 2 strony na 3 zdjęcia oraz jej osobistą historię na temat relacji z jej joni
 • rozdział na temat kobiecej anatomii w szczegółach wraz z rysunkami i zdjęciami oraz informacjami na temat wewnętrznych struktur odnóg łechtaczki i kobiecego gruczołu prostaty. To są informacje, które mogą być dla wielu całkowicie nowe.
 • intymne wywiady z kobietami na temat orgazmów
 • fascynujące informacje na temat rozwoju seksualnego począwszy od łona 
 • fakty na temat edukacji seksualnej w szkołach, porównanie modelów anglosaskiego, amerykańskiego i holenderskiego wraz ze statystykami
 • szokujące informacje statystyczne wraz z autorskim komentarzem na temat problemów z doświadczaniem orgazmu przez kobiety oraz przyczynach negatywnej kobiecej samooceny ciała znacznie wyższej niż u mężczyzn

Informacje organizacyjne 

 • Inwestycja: 230 pln
 • Opisy w języku angielskim.
 • Dostawa: odbiór osobisty w Warszawie lub wysyłka w dowolne miejsce.
 • Koszt dostawy: odbiór osobisty 0 pln, paczka pocztowa na terenie Polski 15 pln ekonomiczna, 20 pln priorytetowa
 • Płatność: gotówką lub przedpłatą na konto
 • Zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

O autorze

andrew

 

Andrew Barnes to kwalifikowany seksuolog z Australii, uzdrowiciel tantryczny, terapeuta seksualności i relacji miłosnych, coach orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

Andrew jest jednym ze światowych autorytetów w zakresie kobiecej seksualności. Zdobył uznanie w środowisku terapeutów i praktyków za wybitne efekty stosowanych technik pracy z ciałem. Wiedzę zdobył studiując i prowadząc szeroko zakrojone badania naukowe. Posiada 5 dyplomów w zakresie różnych technik uzdrawiającej pracy z ciałem i energią. Jest także wykwalifikowanym masażystą.

Skończył studia magisterskie w zakresie seksuologii. Oprócz akademickiego zaplecza, najwięcej czerpie z osobistego doświadczenia oraz mądrości i przewodnictwa wielu nauczycieli, u których się kształcił. Od 1997 roku prowadzi prywatną praktykę w Brisbane w Australii, gdzie szkoli terapeutów i masażystów pracujących z ciałem.
 
Wiele kobiet przyjęło rolę matek i żon, rezygnując z siebie. Cierpią w milczeniu, żyją w przewlekłej depresji. Smuci mnie, gdy słyszę, jak wiele kobiet nie doświadcza swojego pełnego potencjału seksualnego, niektóre nigdy nie przeżyły orgazmu. Przekonują siebie, że są szczęśliwe, bo ich partner jest zadowolony. To im wystarcza. Jeśli są uczciwe wobec siebie, to w głębi wiedzą, że porzuciły siebie.  Prawdopodobnie
mają głębokie pouczucie straty ponieważ nigdy nie zbliżyły się do doświadczenia duchowego seksu. Nie doznały pięknej mocy drzemiącej w nich samych, czekającej na odkrycie, jak majestatyczny ptak, który nigdy nie był w stanie latać. Razem ze świadomością przychodzi wybór. Gdy raz zdasz sobie sprawę, że Twoje doświadczenie życiowe jest w istocie tworzone przez Ciebie, wtedy zdobywasz moc z niego płynącą.
Andrew Barnes

Razem z narodzinami otrzymujemy prawo do tego, aby cieszyć się własnym ciałem i seksualnością bez wstydu i winy oraz realizować pragnienia serca. To jest początek prawdziwej ścieżki wolności i wzrostu świadomości. Zaczynamy zdejmować kolejne warstwy uwarunkowań społecznych, które nas wiążą i wtłaczają w ograniczony kontekst doświadczeń i odczuwania przyjemności.
 
Andrew Barnes

 

Fundacja "Awakening Within" (Budząc w sobie)

W 2005 roku, w Brisbane w Australii, Andrew założył fundację "Awekening Within".  Oferuje ona osobom indywidualnym i parom prywatne sesje, seminaria i warsztaty. Celem jest rozpowszechnianie nowych koncepcji dot. intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

Fundacja "Academy of Therapeutic Arts " (Akademia Sztuk Terapeutycznych)

W 2003 roku Andrew założył także fundację "Academy of Therapeutic Arts", która proponuje wiele pogłębionych, starożytnych i nowoczesnych technik z zakresu pracy z ciałem. Akademia współpracuje z wieloma wiodącymi salonami Spa, klinikami i międzynarodowymi firmami, które wprowadzają jej programy.www.therapeuticarts.edu.au

Wieczory Przytulania w Australii (Cuddle Parties)

Andrew jest certyfikowanym trenerem tej metody rozwoju osobistego. Poznał ją i sprowadził do Australii z USA. Posiada uprawnienia do szkolenia kolejnych trenerów tej metody. Wieczory Przytulania stwarzają bezpieczną przestrzeń, aby połączyć się z ludźmi. Umożliwia to świadoma komunikacja. Podczas wieczorów można doświadczyć rewitalizującej i odżywiającej siły płynącej z nie-seksualnych uczuć natury społecznej. www.cuddlepartyaustralia.com.au 

Wolontariat

Od 1993 w ramach wolontariatu Andrew oferuje masaże oraz programy rozwoju osobistego w klinikach rehabilitacyjnych dla kobiet, w więzieniach o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn, na oddziałach odwykowych i dla różnych organizacji pozarządowych.

Strona Andrew Barnes'a: http://www.awakeningwithin.org.au/

 

Materiały wideo

Wywiad z Andrew na temat kobiecej seksualności przy okazji premiery jego książki "Serce kwiatu- książka o yoni"

 

Fascynujący wywiad z Andrew na temat seksualności, przyjemności i procesu starzenia się

 

 

 

 

 

 

 

Dorota, maj 2012, Polska
Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202