PostHeaderIcon o filmie "Narodziny jakie znamy"

Zapraszam do obejrzenia 10-minutowej zapowiedzi filmu w wersji oryginalnej:

birthintobeingdvd

 

 

Autorką filmu "Narodziny jakie znamy" ("Birth as we know it") jest Elena Tonetti –Vladimirova, Rosjanka od 25 lat mieszkająca w Kalifornii, ktora współpracowała jeszcze w Rosji z Igorem Charkowskim – pionierem na świecie porodów naturalnych w wodzie.

Elena zaangażowana jest w działanie na rzecz pokoju, jeżdżąc po całym świecie ze swoim filmem, wykładami i warsztatami, promując i ucząc świadomego podejścia do porodu naturalnego.

Elena stworzyła obraz ukazujący poród jako doświadczenie w pełni wyczekiwane, radosne i bezpieczne, pozbawione cierpienia zarówno dla matki, jak i dla nowonarodzonego dziecka. Poród odbywający się w przyjaznym człowiekowi środowisku, w wodzie, bez użycia środków farmakologicznych, w obecności najbliższych, a przede wszystkim w atmosferze bezpieczeństwa, miłości i przygotowania obojga rodziców do tej niezwykłej chwili, ma ogromne znaczenie dla noworodka, a wręcz determinuje kolejne lata jego życia.

Obraz ukazuje 11 naturalnych porodów, w tym porody domowe oraz w wodzie.  Środowisko położnych w USA okrzyknęło ten film "najbardziej głębokim i obszernym przewodnikiem naturalnych narodzin w świecie". Film ten bez promocji i reklamy trafił do 58 krajów na świecie.

Została wydana także wersja polska filmu z lektorem

(źródło informacji: www.shantala.pl )

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202