PostHeaderIcon premiera książki o związkach osób "przyzwoicie rozwiązłych"

 

 

Premiera pierwszej książki o poliamorii i otwartych związkach na Polskim rynku wydawnictwa Czarna Owca pod naszym matronatem!

 

Puszczalscy_3D_male

"PUSZCZALSCY Z ZASADAMI. Praktyczny przewodnik dla miłośników poliamorii, otwartych związków i innych przygód."

Autor: Dossie Easton, Janet W. Hardy

 
 

Tytuł oryginału:"The Ethical Slut: A Practical Guide to Polyamory, Open Relationships & Other Adventures"

 

Matronat: Narodziny do życia

Zapraszamy do zakupu w Wydawnictwie Czarna Owca.

 

~~~

O spełnianiu erotycznych marzeń poza ograniczeniami tradycyjnej monogamii

Puszczalscy z zasadami to przełomowy i pierwszy tego rodzaju poradnik, przygotowany z myślą o wszystkich, którzy do tej pory tylko marzyli o spełnianiu swoich fantazji erotycznych poza tradycyjnym związkiem monogamicznym.

 

Autorki Dossie Easton i Janet W. Hardy rozwiewają mity na temat „rozwiązłości” i pokazują, jak wieść udane życie z wieloma partnerami seksualnymi dzięki otwartości komunikacyjnej, szczerości w sprawie uczuć i praktykowaniu bezpiecznego seksu.

 

Książka zawiera strategie dla rozpustników-singli, podpowiedzi, jak otworzyć już istniejące związki, nawet małżeńskie, oraz przedstawia praktyczne ćwiczenia pomagające partnerom zdefiniować związek na własnych warunkach.

 

Niezależnie od tego, czy otwarcie praktykujesz „rozpustę”, czy może dopiero nieśmiało jej próbujesz, nauczysz się, jak poszerzyć swój krąg partnerów, zrównoważyć swoje życie rodzinne i osobiste oraz odkryć wymiary miłości i przyjaźni, o jakich ci się nie śniło.

 

Wiele osób marzy, aby ich życie obfitowało w miłość, seks i przyjaźń.

 

Niektórzy żywią przekonanie, że jest to niemożliwe i zadowalają się tym, co nie do końca zaspokaja ich pragnienia. W efekcie czują się zawsze trochę samotni i sfrustrowani.

 

Inni próbują zrealizować swoje marzenia, lecz ulegają zewnętrznym naciskom lub własnym emocjom, więc dają za wygraną, dochodząc do wniosku, że muszą poprzestać na sferze fantazji.

 

Niektórzy jednak są na tyle wytrwali, by odkryć, że jawne relacje uczuciowe i cielesne z wieloma osobami są nie tylko możliwe, ale też przynoszą o wiele więcej satysfakcji, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy.

 

„Puszczalscy z zasadami” w nowym i poszerzonym wydaniu to wiarygodny poradnik pozwalający na stworzenie i utrzymanie świadomych relacji – poliamorycznych, otwartych, niekonwencjonalnych i monogamicznych. Nie wkraczaj w kolejny związek bez tej lektury.

Barbara Carellas, autorka "Urban Tantra"

 

Mieszanka dobrego humoru i nieskrępowanej szczerości w wydaniu Dossie i Janet sprawia, że mamy w ręku jedną z najlepszych książek na temat skomplikowanych relacji seksualnych i pokręconych układów rodzinnych. Wciągająca, rozbrajająca i bezpośrednia – jest to książka dla tych, którzy są na tyle odważni, by dokonywać skomplikowanych etycznie wyborów.

Doroty Allison, autorka "The bastard out of Carolina"

 

Nie mogłam oderwać się od tej lektury, a na pewno utożsamiam się z „osobą przyzwoicie rozwiązłą”. Jest to książka dla każdego, kto chce tchnąć w swoje życie więcej przyjemności – wszechstronny przewodnik, który pozwala udoskonalić wszystkie rodzaje relacji, od poważnych związków do szerokiego grona seksualnych partnerów.

dr Betty Dodson, autorka "Sex for One"

 

Użyteczny przewodnik dla tych, którzy wprowadzają radykalne zmiany w swoich związkach, balansując na granicy poliamorii.

Ryam Nearing, magazyn "Loving More"

Wyższa szkoła etyki związków każdego rodzaju. Autorki nie owijają w bawełnę i naprawdę potrafią zszokować. Ta książka cię nie znudzi.

Stan Dale, założyciel Human Awareness Institute

Szczera, zabawna książka, pełna praktycznych wskazówek oraz zbawiennych konkluzji. Nie każdy miał tyle szczęścia, by mieć takie siostry, które z wyczuciem i wnikliwością nie szczędzą nam rad na temat, który znają od podszewki.

dr Deborah Anapol, autorka "Polyamory, The New Love Without Limits"

 

CzarnaOwca_maleprzekład: Radosław Madejski
 
wydanie: I
 
seria: ONE SHOT
 
format: 135 x 205 mm
oprawa: miękka
stron: 378
ISBN: 978-83-7554-359-9
cena: 39,90 zł
data premiery: luty 2012
 

~~~

 
 
Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202