PostHeaderIcon Moc seksualności - kreujesz połączenie czy oddzielenie?

amrita

 

GDY AMRITA POPŁYNIE ... kobiety przestaną walczyć z mężczyznami i sobą nawzajem. Ich część skrzywdzona i zraniona zostanie przyjęta do serca i uleczona.

Amrita to strumień życia powstały z połączenia się w jeden, wewnętrzny strumień ejakulatów ze wszystkich gruczołów ciała, odpowiadającym poszczególnym czakrom. Czasem błędnie podaje się, że amrita to kobieca ejakulacja. Muszą być aktywne wszystkie czakry i gruczoły (czakra korony - przysadka, trzecie oko - szyszynka, gardło - tarczyca, serce - grasica, splot słoneczny - trzustka, nadnercza, sacrum - jajniki, podstawa - prostata). Amrita wypływa z kobiecej joni. Jest jednak efektem wysokowibracyjnej seksualności kobiecej, powstałej na skutek uruchomienia wszystkich czakr i gruczołów w jej ciele.

Moc płynąca przez kobietę ma niezwykle transformującą siłę. Mężczyzna poddając się jej, łączy się z nią, doznając stanu niebywałej błogości. Razem doznają. Amrita daje moc poddania się całkowicie życiu. Amrita wiele tysięcy lat temu była pita przez wojowników, którzy szli na wojnę. Wierzono, że daje im siłę i moc potrzebną w walce. Tak samo, gdy wracali z wojny, zanim wrócili do domów i rodzin, szli najpierw do kapłanek w świątyni. Aby tam zostawić i przetransformować przelaną krew, śmierć, lęk, zemstę, zamienić je w światło i miłość podczas rytuałów świętej unii. W ten sposób cała społeczność dbała, aby wojna nie zanieczyszczała ich życia zbiorowego. Kapłanki żyły razem w świątyni. Był też zwyczaj, że każda kobieta w swoim życiu miała przybyć do świątyni, zamieszkać na jakiś czas i odbyć służbę dla Bogini. Te, które to czuły jako swoje powołanie, zostawały. Przychodzili do nich także dojrzali mężczyźni z młodymi chłopcami u progu dorosłości, aby to święte kapłanki, naczynie dla boskiej kobiecości, wprowadziły ich w tajniki i rozkosze ziemsko-boskiego seksu. Uczyły ich świętości i szacunku do siebie nawzajem. Pokazywały siłę tkwiącą w energii seksualnej, gdy pozna się tajniki jej ukierunkowywania, moc najwyższej kreacji.

Potrzeba czystego serca i szczerych intencji, aby tworzyć pokój zamiast pomieszania i oddzielenia podczas kultywowania miłości fizycznej. Musimy być świadomi naszych myśli, intencji i uczuć, gdy idziemy do łóżka z inną osobą czy osobami. Jesteśmy jednością. Wprawiona w obieg energia seksualna pomnaża wszystko. Przyszedł czas skończyć z manipulacją i samooszukiwaniem, co do naszych intencji w sprawie seksu. Naszedł czas samoświadomości i jasności. Bądźmy świadomi i szczerzy, jakie potrzeby chcemy realizować poprzez seks.

Czy chcę utrzymać go/ją przy sobie?
Czy czuję się bardziej atrakcyjna/-y i wartościowa/-y?
Czy potrzebuję bliskości?
Czy chcę, aby ktoś mnie po prostu przytulił?
Czy chcę czuć się bezpiecznie?
Czy chcę się czuć dzięki temu kochana/-y?
Czy moje ciało i dusza pragnie zbliżenia i połączenia?  
Czy słyszę spójne "tak" na poziomie umysłu (świadomość i wola), serca (dusza), brzucha (uczuć) i obszarów intymnych (pożądanie)? Szczególnie u kobiet pomieszanie i nieświadomość niezaspokojonych potrzeb jest dotkliwa i wciąga nas w niejasne i bolesne sytuacje.

JESTEŚMY WSZYSCY POŁĄCZENI. TO CO INDYWIDUALNIE KREUJESZ W SWOIM ŻYCIU INTYMNYM, W OGROMNYM STOPNIU KSZTAŁTUJE WSPÓLNĄ RZECZYWISTOŚĆ NA PLANECIE. W STOPNIU WIĘKSZYM NIŻ PRZYPUSZCZASZ.

Postarajmy się oczyścić nasze umysły i serca tuż przed miłosnym połączeniem. Zacznijmy nasze zbliżenie od świadomego ustanowienia intencji i sprawdzenia czy wszystkie poziomy mnie mówią "TAK": umysł/ dusza/ uczucia/ ciało. Pamiętajmy, że podczas aktu seksualnego uruchamiamy ogromne moce kreacji i możemy je wykorzystać do świadomego manifestowania marzeń. To może być bardzo proste, jak lepsze zdrowie, zmiany w życiu partnerskim czy zawodowym. Możesz myśleć też o poprawie dla jakiejś grupy czy całej ludzkości czy naszej planety. To jest sztuka sprowadzania myśli w formę materialną. Na początku wszystkiego była myśl stwórcza...  Gdy nieświadomie odbywamy ten proces, często otrzymujemy inne efekty niż zamierzone i często nie zauważamy powiązania między przyczyną a skutkiem. Pamiętajmy, że energia seksualna jest wszechmocna. Możemy być jej niewolnikami lub świadomymi kreatorami, uosobiającymi Boga i Boginię, nadając formę cielesną Shivie i Shakti.

Wszyscy jesteśmy uosobieniem Boskości w doskonałej formie. JUŻ TERAZ. Płynie przez nas wielka moc kreacji. JUŻ TERAZ. Mamy wszystkie niezbędne zasoby, aby powołać do życia, co tylko chcemy. JUŻ TERAZ. Weź TERAZ głęboki oddech i przyjmij tę świadomość do swojego ciała.

Rozpoznając w Tobie Boga i Boginię,

Estera Saraswati
1 grudnia 2010

 

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202