PostHeaderIcon ceremonia Wewnętrznego małżeństwa - Bruce i Shakara

shivashakti1_maleZapraszamy na tajemną ceremonię Świętych zaślubin czyli wewnętrzego małżeństwa

Prowadzenie Bruce Lyon & Shakara
 wieczór 29 maja u Estery i Zenona

Wewnętrzne małżeństwo od zawsze było podstawą niektórych ścieżek duchowych jak Tantra czy alchemiczne sztuki światynne w Egipcie czy Mezopotamii. Było jednak dostępne tylko dla zaawansowanych adeptów. Teraz rozpoznanie i połączenie esencji kobiecej  i męskiej w każdym z nas jest niezbędnym krokiem ludzkiej ewolucji. Dlatego jest coraz szerzej dostępne. To połączenie esencji daje nam pełnię i harmonię pomiędzy tym, co duchowe i materialne oraz ziemskie i niebiańskie.

Proces wewnętrznego małżeństwa w pierwszej kolejności skupia się na wydobyciu i rozróżnieniu biegunów - męskiego i kobiecego - aby stworzyć magnetyzujący strumień. Po zespoleniu tych energii, jak w nocy poślubnej, przywołaane zostaje nowe życie - rajskie jak w Edenie - nasz pierwotny stan. Paradoksalnie, gdy w mężczyźnie budzi się jego Anima, jego wewnętrzna kobiecość, staje się on "bardziej męski". Przestaje szukać spełnienia na zewnątrz - w kobiecie, pracy czy czymkolwiek innym. Staje się pełny. 
To samo dotyczy kobiety. Przebudzony w niej Animus, jej wewnętrzna męska esencja, dodaje jej mocy i siły obecności, pogłębia jej kontakt ze Źródłem. Także przestaje szukać tego Jedynego... wie, że On mieszka w niej. Na powrót czuje się pełna, spełniona i wypełniona Jego obecnością. To Nowy Seks, gra wewnętrznych polaryzacji, męskiej i kobiecej. 
Sharon Lyon 
Jest to wieczór celebracji Twojej wewnętrznej pary poprzez rytuał. Dusza jest androgyniczna, wybiera wcielenie się w męskie lub kobiece ciało, lecz nie jest do niego ograniczona. Podczas procesu wzrastania i przebudzenia duchowego, odnawiamy połączenie z tajemnicami seksu, płciowości (gender) i polaryzacji w sposób, który pogłębia nasze prawdziwe wyłanianie się...

Czego możesz oczekiwać?

Podczas pierwszej części wieczoru będziemy łączyć się i doświadczać naszej wewnętrznej polaryzacji między męską i kobiecą energią. Z tego miejsca przejdziemy do świętej przestrzeni rytualnej, aby doświadczyć i świadkować głębi swojej wewnętrznej unii.

Zapraszamy singli i pary. Podczas tego wieczoru Twoim główym partnerem/rką będzie ten wewnątrz Ciebie. Poziom Twojego zaangażowania czy nagości w 100% zależy od Ciebie. 

Co zabrać?

  • symbole Twoich wewnętrznych energii męskiej i kobiecej
  • sarong/ chustę/pareo lub coś lekkiego do ubrania
  • świeczkę
  • kwiaty, płatki kwiatów
  • jeśli chcesz instrumenty muzyczne
  • chęć, aby zaangażować się w rytuał w całości!

Pozostałe wydarzenia programu ich pierwszej wizyty w Polsce tutaj

Prowadzenie

bruce_lyon_2

Bruce Lyon

Mistyk, tantryk, podróżnik, poeta, wojownik, astrolog z Nowej Zelandii. Zgłębia tajemnice kosmosu oraz ziemskiej zmysłowości i seksualności.

 

Jego formalne wykształcenie to obszary ekologii, psychologii, astrologii oraz sztuk i nauk ezoterycznych. Uczył się u wielu nauczycieli i korzystał z wielu tradycji duchowych. Swoją ścieżkę duchową związał z tradycją TransHimalajską. Założył razem z Shakarą Szkołę Shamballa Tantry. Przez ostatnią dekadę intensywnie naucza podróżując po całym świecie.

 

Napisał wiele książek jak: "Standing For The Sacred"(Stając w obronie świętości), "Agni" (Święty ogień),"Group Initiation" (Inicjacja w grupie), "Working with the Will" (Pracując siłą woli) oraz "Occult Cosmology"(Kosmologia okultystyczna).

 

Poeta i poszukiwacz przygód. Nurek i astronom. Człowiek biznesu i filantrop. Ascetyczny mnich i człowiek zmysłowy. Uwielbia eksplorować szczyty i głębie wewnętrznych i zewnętrznych światów, tkając z nich tantryczny kobierzec. Przeczytaj jego wiersz "Pieśń Smoka" w tłumaczeniu Estery Saraswati.

 

 

Shakara2

 

Shakara (Sharon Lyon)

określa siebie jako kochanka piękna wszystkich form. Fotografka, poszukiwaczka ezoteryki i studentka życia od najwcześniejszych lat dziecięcych. Businesswoman i mistyczka. Jej formalne wykształcenie to astrologia, nauki ezoteryczne, nauczanie szkolne, a także rebirhting, psychologia zorientowana na duszy i taniec.

 

Założyła NowoZelandzką Szkołę Sztuk i Nauk Ezoterycznych. Jako dyrektorka firmy Mystical Pathways Ltd (Ścieżki Mistyczne) wyprodukowała i wystąpiła w serii telewizyjnych programów edukacyjnych opartych na wiedzy astrologicznej. Założyła szkołę Shamballa Tantry. Podróżuje do wielu świętych miejsc mocy na całym świecie. Obecnie jest w trakcie zakładania nowej Szkoły Sztuk Świątynnych w Egipcie.

 

Taniec wewnętrznego i zewnętrznego małżeństwa, który jednoczy głębie i szczyty ludzkiego doświadczenia, jest dla niej gliną, z której kształtuje swoje życie. Manifestacja Nieba na Ziemi to pełna ekspresja sztuki we wspólnym tworzeniu.

 

 

 

Bruce & Sharon Lyon razem założyli szkołę Shamballa Tantry, bazującą na Erotycznej Duchowości. W jej ramach oferują warsztaty i sesje indywidualne. Ich strona towww.shamballatantra.com

Shamballa Tantra

ShamballaTantra-Header-Fire3

 

 

Informacje organizacyjne

Termin ceremonii:29 maja 2013 r., środa, w godz. 19.30-22.30

Miejsce: u Estery i Zenona, Lesznowola pod Warszawą k/Magdalenki i Piaseczna, dobry dojazd kolejką 30 min ze śródmieścia lub 15 min z mokotowa lub samochodem (adres i dojazd podany zostanie zgłoszonym osobom)

Inwestycja: Zniżka 75 pln za wpłatę całej kwoty do 25. maja (kwota promocyjna jest bezzwrotna). Później 100 pln. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.

Ceremonia tłumaczona z j.angielskiego na j.polski

Zapisy tylko poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje: Tel. 695 168 408 (Estera Saraswati)

Zgłoszenie e-mail stanowi rezerwację miejsca. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

~~~

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202