PostHeaderIcon Z pierwszą wizytą Bruce Lyon & Shakara

Bruce_Shakara_Eden_1

 

 

Zapraszam pod koniec maja na spotkania z Brucem Lyonem i Shakarą z Nowej Zelandii, którzy przyjadą do nas ze swoją pierwszą wizytą. Para tantrycznych mistyków i ludzi biznesu, łączących odmienne światy, wprowadzi nas w starożytne tajemnice połączenia ciała i ducha. Założyciele Szkoły Shamballa Tantry, szybkiej ścieżki do wolności.

 

 

Kalendarz ich pierwszej wizyty w Polsce:

28 maja, wtorek godz. 18.30 -  wykład-spotkanie  "Przebudzenie Smoka"Bruce

29 maja, środa godz 19.30 - ceremoniatantryczna "Święte zaślubiny" (Wewnętrznego małżeństwa)

30 maja, czwartek - jednodniowy warsztat szamański "Seks, Moc i Pieniądze" Bruce&Shakara

1-4 czerwca: 4-dniowy wyjazdowy warsztat tantryczny "Bramy Edenu - Niewinność i Eros" , Ośrodek Warsztatowy w Kikowie, Bruce&Shakara

 

29-30. maja oraz 5-6. czerwca - sesje prywatne z Brucem lub Shakarą lub obydwojgiem 

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Przygotowaliśmy zniżkiza wczesne zgłoszenia.


bruce_lyon_2

Bruce Lyon

Mistyk, tantryk, podróżnik, poeta, wojownik, astrolog z Nowej Zelandii. Zgłębia tajemnice kosmosu oraz ziemskiej zmysłowości i seksualności.

 

Jego formalne wykształcenie to obszary ekologii, psychologii, astrologii oraz sztuk i nauk ezoterycznych. Uczył się u wielu nauczycieli i korzystał z wielu tradycji duchowych. Swoją ścieżkę duchową związał z tradycją TransHimalajską. Założył razem z Shakarą Szkołę Shamballa Tantry. Przez ostatnią dekadę intensywnie naucza podróżując po całym świecie.

 

Napisał wiele książek jak: "Standing For The Sacred"(Stając w obronie świętości), "Agni"(Święty ogień), "Group Initiation"(Inicjacja w grupie), "Working with the Will"(Pracując siłą woli) oraz "Occult Cosmology"(Kosmologia okultystyczna).

 

Poeta i poszukiwacz przygód. Nurek i astronom. Człowiek biznesu i filantrop. Ascetyczny mnich i człowiek zmysłowy. Uwielbia eksplorować szczyty i głębie wewnętrznych i zewnętrznych światów, tkając z nich tantryczny kobierzec. Przeczytaj jego wiersz "Pieśń Smoka"w tłumaczeniu Estery Saraswati.

 

  Shakara2

 

Shakara(Sharon Lyon)

określa siebie jako kochanka piękna wszystkich form. Fotografka, poszukiwaczka ezoteryki i studentka życia od najwcześniejszych lat dziecięcych. Businesswoman i mistyczka. Jej formalne wykształcenie to astrologia, nauki ezoteryczne, nauczanie szkolne, a także rebirhting, psychologia zorientowana na duszy i taniec.

 

Założyła NowoZelandzką Szkołę Sztuk i Nauk Ezoterycznych. Jako dyrektorka firmy Mystical Pathways Ltd(Ścieżki Mistyczne) wyprodukowała i wystąpiła w serii telewizyjnych programów edukacyjnych opartych na wiedzy astrologicznej. Założyła szkołę Shamballa Tantry. Podróżuje do wielu świętych miejsc mocy na całym świecie. Obecnie jest w trakcie zakładania nowej Szkoły Sztuk Świątynnych w Egipcie.

 

Taniec wewnętrznego i zewnętrznego małżeństwa, który jednoczy głębie i szczyty ludzkiego doświadczenia, jest dla niej gliną, z której kształtuje swoje życie. Manifestacja Nieba na Ziemi to pełna ekspresja sztuki we wspólnym tworzeniu.

 

Bruce & Sharon Lyon razem założyli szkołę Shamballa Tantry,bazującą na Erotycznej Duchowości. W jej ramach oferują warsztaty i sesje indywidualne. Ich strona to www.shamballatantra.com

Shamballa Tantra

ShamballaTantra-Header-Fire3

 

Duch jest sexy

Jak do tego doszliśmy? Cały wszechświat jest soczystą grą pierwotnych dualizmów - to jest kosmiczny seks w całej okazałości. Na Zachodzie nauczyliśmy się oddzielać seksualność od tego kosmicznego tańca. W ten sposób stworzyliśmy dwubiegunowe społeczeństwo, które miota się pomiędzy tłumieniem a dogadzaniem sobie. Jest wiele ścieżek, które prowadzą nas do większej świadomości czy światła. Wiele pomaga nam pracować z naszymi emocjami, otwieraniem serca i poznawaniem siebie samych jako miłości. Ale jest tylko kilka, które pomagają nam integrować naszą erotyczną moc, wnosząc światło i miłość w ich pełny wyraz na planie fizycznym.

 

W Szkole Shamballa Tantry traktujemy wszystkie czakry jako święte. Uważamy zdrową eksplorację seksualności jako niezbędną część ewolucji duchowości. Szanujemy i celebrujemy różnorodność orientacji seksualnych i identyfikacji płciowych. Widzimy wyzwolonego i zintegrowanego erosa jako klucz dla tych, którzy chcą żyć prawdziwie i wnosić nierozdzieloną świadomość. Uwolnienie erotycznej energii otwiera także drogę do doświadczenia kundalini czyli pierwotnych płomieni ognia, które energetyzują ciało i planetę.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że my i planeta dotarliśmy do punktu, w którym wszystkie dualności wołają o uzdrowienie, integrację i uwolnienie do ich nie-dualnego korzenia: lewo i prawo, duch i materia, niebo i ziemia oraz wszystkie inne. Czy jesteście gotowi, aby zintegrować swoją seksualność i duchowość?

Szybka ścieżka do wolności

Mówi się, że są trzy ścieżki na szczytświętej góry inicjacj i w tajemnice duchowe. Pierwsza biegnie naokoło wokół góry, druga spiralnie do góry, a trzecia idzie prosto do góry po stromym zboczu prowadząc podrapanego i pokrawionego śmiałka prosto na szczyt... Ta trzecia, szybka ścieżka jest możliwa dla tych, którzy umieją korzystać z mocy woli oraz wyzwalają siebie dla dobra wszystkich, co jest ich kluczowym priotytetem życiowym. Są skłonni podejmować ryzyko, popełniać błędy i szybko się z nich uczyć.   

Tak samo są trzy ścieżki w dółw świętą głębinę tajemnic materii. I ponownie szybka ścieżka jest obierana przez tych, którzy aktywnie poszukują i konfrontują się z własnymi największymi lękami i pogrzebanymi pragnieniami.

Szybka ścieżka to ścieżka tych, którzy śmią. Spoczywa w niedualności i obejmuje obie strony każdej biegunowości ukazując to, co jest fundamentalnie obecne w samym rdzeniu. To jest zawsze znane dlatego ścieżka bez ścieżki, która tam biegnie, rozpoznaje naszą wrodzoną wolność. W Shaballa Tantrze wierzymy, że każdy powinien być wolny, aby podróżować w tempie własnego serca. Dlatego też troszczymy się o te serca, które są w pośpiechu, aby dotrzeć nie do końca, ale do początku prawdziwej podróży, po którą tu przyszliśmy na Ziemię. Bazowy skok ze spienionej krawędzi urwiska ewolucji.

Dołącz do nas
jeśli czujesz nagłość krytycznego czasu, w jakim znajduje się nasza cywilizacja;
jeśli porusza Cię to i ekscytuje, ponieważ wiesz, że jesteś częścią twórczego rozwiązania;
jeśli chces z wyzwolić się jak najszybciej, aby zająć tym, po co tu naprawdę jesteś.

 

Wideo

Wykład Bruce'a Lyon'a "Kosmiczna Tantra i Przebudzenie/ Podniecenie Ziemi"

{youtubejw}2Bsb8gFcSw4{/youtubejw}


Seria 12 krótkich wypowiedzi pt. "12 zasad Nowej Ery"- tutaj Wprowadzenie

 

~~~

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202