PostHeaderIcon warsztat 1-dniowy - Bruce Lyon&Shakara

SEX-LOVE-MONEY_pic_1-1

 

 

 

  

Zapraszamy na 1-dniowy warsztat

"Seks, Moc i Pieniądze"

prowadzenie Bruce Lyon i Shakara z Nowej Zelandii

30 maja 2013 r., pod Warszawą

 

Dolne trzy czakry są najbardziej ignorowanymi, wypieranymi, źle rozumianymi albo omijanymi obszarami duchowych poszukiwań, a w szczególności seksualność, pożądanie i nasza pierwotna, zwierzęca natura.

Ten doświadczalny warsztat jest zaproszeniem do zagłębienia się w tajemnicę i magię gry światła i ciemności w Tobie, Twoich relacjach i życiu.

Poszerz swoje rozumienie i doświadczenie tego obfitującego w energię miejsca łączącego naszą świadomość, nieświadomość i nadświadomość. 

Doświadcz transformacji poprzez praktyki szamańskie, kiedy będziemy eksplorować taniec pomiędzy duchowością i seksualnością.

Nagość nie jest na tym warsztacie przewidziana.

 

Pozostałe wydarzenia programu ich pierwszej wizyty w Polsce tutaj

Prowadzą: Bruce Lyon & Shakara (Sharon Lyon)

Bruce_Shakara_Eden

 

 

bruce_lyon_2

Bruce Lyon

Mistyk, tantryk, podróżnik, poeta, wojownik, astrolog z Nowej Zelandii. Zgłębia tajemnice kosmosu oraz ziemskiej zmysłowości i seksualności.

Jego formalne wykształcenie to obszary ekologii, psychologii, astrologii oraz sztuk i nauk ezoterycznych. Uczył się u wielu nauczycieli i korzystał z wielu tradycji duchowych. Swoją ścieżkę duchową związał z tradycją TransHimalajską. Założył razem z Shakarą Szkołę Shamballa Tantry. Przez ostatnią dekadę intensywnie naucza podróżując po całym świecie.

Napisał wiele książek jak: "Standing For The Sacred" (Stając w obronie świętości), "Agni" (Święty ogień), "Group Initiation" (Inicjacja w grupie), "Working with the Will" (Zgłebiając siłę woli) oraz "Occult Cosmology" (Kosmologia okultystyczna).

Poeta i poszukiwacz przygód. Nurek i astronom. Człowiek biznesu i filantrop. Ascetyczny mnich i człowiek zmysłowy. Uwielbia eksplorować szczyty i głębie wewnętrznych i zewnętrznych światów, tkając z nich tantryczny kobierzec. Przeczytaj jego wiersz "Pieśń Smoka" w tłumaczeniu Estery Saraswati.

 

Shakara2

Shakara (Sharon Lyon)

określa siebie jako kochanka piękna wszystkich form. Fotografka, poszukiwaczka ezoteryki i studentka życia od najwcześniejszych lat dziecięcych. Businesswoman i mistyczka. Jej formalne wykształcenie to astrologia, nauki ezoteryczne, nauczanie szkolne, a także rebirhting, psychologia zorientowana na duszy i taniec.

 

Założyła NowoZelandzką Szkołę Sztuk i Nauk Ezoterycznych. Jako dyrektorka firmy Mystical Pathways Ltd (Ścieżki Mistyczne) wyprodukowała i wystąpiła w serii telewizyjnych programów edukacyjnych opartych na wiedzy astrologicznej. Założyła szkołę Shamballa Tantry. Podróżuje do wielu świętych miejsc mocy na całym świecie. Obecnie jest w trakcie zakładania nowej Szkoły Sztuk Świątynnych w Egipcie.

 

Taniec wewnętrznego i zewnętrznego małżeństwa, który jednoczy głębie i szczyty ludzkiego doświadczenia, jest dla niej gliną, z której kształtuje swoje życie. Manifestacja Nieba na Ziemi to pełna ekspresja sztuki we wspólnym tworzeniu.

 

 

Informacje organizacyjne

Termin warsztatu:30 maja 2013 r. w godz. 10-18 z przerwą obiadową

Miejsce: u Estery i Zenona, Lesznowola pod Warszawą k/Magdalenki i Piaseczna, dobry dojazd kolejką 30 min ze śródmieścia lub 15 min z mokotowa lub samochodem (adres i dojazd podany zostanie zgłoszonym osobom)

Inwestycja: Zniżka 290 pln za rejestrację do 25. maja przy wpłacie bezzwrotnego zadatku w wysokości 100 pln. Później 350 pln

Zadatek za warsztat (bezzwrotny) - 100 pln. Płatna przelewem do 20.05.2013. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.

Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski

Zapisy tylko poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje: Tel. 695 168 408 (Estera Saraswati)

Zaliczka oraz zgłoszenie e-mail stanowi rezerwację miejsca. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

~~~

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202