PostHeaderIcon warsztat 4-dniowy - Bruce Lyon&Shakara

539101_302138743189280_614771456_nZapraszamy na tantryczny warsztat wyjazdowy

 

"BRAMY EDENU - NIEWINNOŚĆ i EROS"

 

  Bruce Lyon i Shakara z Nowej Zelandii

1 - 4 czerwca 2013 r.
Centrum Warsztatowe w Kikowie
 
 

Przed nami cztery dni Erotycznej Trylogii, gdzie kobiety i mężczyźni będą w podgrupach poznawać swoją męskość i kobiecość, aby później się połączyć. Taniec męskiej i kobiecej energii, Shivy i Shakti, stanowi samo jądro tajemnicy starożytnych sztuk świątynnych i tantry. Zintegrowany z duchowością Eros jest podstawą do bycia na powrót całością. Zabierz więc swojego wewnętrznego partnera czy partnerkę i przyjedź z nami doświadczyć ich namiętnego tańca. Bramy Edenu zostały szeroko otwarte! Podczas tego mocnego warsztatu będziemy zgłębiać świętość ciała i seksualności jako naszej ścieżki do błogości i olśnienia.

Cały wszechświat jest soczystą grą pierwotnych dualizmów - to jest kosmiczny seks w całej okazałości. Na Zachodzie nauczyliśmy się oddzielać seksualność od tego kosmicznego tańca. W ten sposób stworzyliśmy dwubiegunowe społeczeństwo, które miota się pomiędzy tłumieniem a dogadzaniem sobie. Jest wiele ścieżek, które prowadzą nas do większej świadomości czy światła. Wiele pomaga nam pracować z naszymi emocjami, otwieraniem serca i poznawaniem siebie samych jako miłości. Ale jest tylko kilka, które pomagają nam integrować naszą erotyczną moc, wnosząc światło i miłość w ich pełny wyraz na planie fizycznym.

W Szkole Shamballa Tantry traktujemy wszystkie czakry jako święte. Uważamy zdrową eksplorację seksualności jako niezbędną część ewolucji duchowości. Szanujemy i celebrujemy różnorodność orientacji seksualnych i identyfikacji płciowych. Widzimy wyzwolonego i zintegrowanego Erosa jako klucz dla tych, którzy chcą żyć prawdziwie i wnosić nierozdzieloną świadomość. Uwolnienie erotycznej energii otwiera także drogę do doświadczenia kundalini czyli pierwotnych płomieni ognia, które energetyzują ciało i planetę.

 

Z naszego doświadczenia wynika, że my i planeta dotarliśmy do punktu, w którym wszystkie dualności wołają o uzdrowienie, integrację i uwolnienie do ich nie-dualnego korzenia: lewo i prawo, duch i materia, niebo i ziemia oraz wszystkie inne. Czy jesteście gotowi, aby zintegrować swoją seksualność i duchowość?

 
Warsztat będzie miał potrójną strukturę - tak zwanej Erotycznej Trylogii. Będzie czas, gdy w podgrupach będziemy odkrywać nasze połączenie z Erosem, Bogiem Miłości, kobiety z Shakarą, a mężczyźni z Brucem.

Kobieta i Eros

 

Twoje ciało to Świątynia i strzeże tajemnic seksu i relacji, które zwykle były właściwościami tego, co kobiece. Będziemy eksplorować głębię i szczyty wewnętrznej Świętej Unii, odblokowywać wężową energię kundalini oraz energię Smoka, aby objąć swoją prawdziwą Moc. Nadszedł czas, aby kobiety odłożyły na bok rywalizację i bezsilność, które płyną z miejsca nie przyjęcia swojej wewnętrznej męskiej energii Shivy oraz własnej mocy seksualnej.

Mężczyzna i Eros

Zwiększamy naszą witalność i naszą możliwość utrzymywania dłużej rozkoszy i ekstazy poprzez pogłębianie naszej relacji z naszą własną erotyczną naturą. Możemy więcej wnieść do naszych zewnętrznych relacji intymnych, gdy wzmocnimy nasze połączenie pomiędzy ciałem a duchem. Będziemy poznawać tajemnice seksualności, która jest w wyjątkowy sposób doświadczana w męskim ciele. Będziemy budować połączenie między nami mężczyznami, dzielić się ze sobą, będzie miejsce na indywidualne wyrażenie się oraz grupowe doświadczenie.

Taniec Shivy i Shakti

Ta trzecia część warsztatu jest poświęcona mistycznemu spotkaniu kobiecości i męskości za otwartymi już bramami Edenu.

Uwaga informacyjna. Warsztat będzie zawierał elementy pełnej nagości, jak to w Edenie. Jest odpowiedni dla kobiet i mężczyzn, singli i par, bez względu na orientację seksualną i identyfikację płciową.

 

 

Pozostałe wydarzenia programu ich pierwszej wizyty w Polsce tutaj

 

Prowadzą: Bruce Lyon & Shakara (Sharon Lyon)

Bruce_Shakara_Eden

 

 

bruce_lyon_2

Bruce Lyon

Mistyk, tantryk, podróżnik, poeta, wojownik, astrolog z Nowej Zelandii. Zgłębia tajemnice kosmosu oraz ziemskiej zmysłowości i seksualności.

Jego formalne wykształcenie to obszary ekologii, psychologii, astrologii oraz sztuk i nauk ezoterycznych. Uczył się u wielu nauczycieli i korzystał z wielu tradycji duchowych. Swoją ścieżkę duchową związał z tradycją TransHimalajską. Założył razem z Shakarą Szkołę Shamballa Tantry. Przez ostatnią dekadę intensywnie naucza podróżując po całym świecie.

Napisał wiele książek jak: "Standing For The Sacred" (Stając w obronie świętości), "Agni" (Święty ogień), "Group Initiation" (Inicjacja w grupie), "Working with the Will" (Zgłebiając siłę woli) oraz "Occult Cosmology" (Kosmologia okultystyczna).

Poeta i poszukiwacz przygód. Nurek i astronom. Człowiek biznesu i filantrop. Ascetyczny mnich i człowiek zmysłowy. Uwielbia eksplorować szczyty i głębie wewnętrznych i zewnętrznych światów, tkając z nich tantryczny kobierzec. Przeczytaj jego wiersz "Pieśń Smoka" w tłumaczeniu Estery Saraswati.

 

Shakara2

Shakara (Sharon Lyon)

określa siebie jako kochanka piękna wszystkich form. Fotografka, poszukiwaczka ezoteryki i studentka życia od najwcześniejszych lat dziecięcych. Businesswoman i mistyczka. Jej formalne wykształcenie to astrologia, nauki ezoteryczne, nauczanie szkolne, a także rebirhting, psychologia zorientowana na duszy i taniec.

Założyła NowoZelandzką Szkołę Sztuk i Nauk Ezoterycznych. Jako dyrektorka firmy Mystical Pathways Ltd (Ścieżki Mistyczne) wyprodukowała i wystąpiła w serii telewizyjnych programów edukacyjnych opartych na wiedzy astrologicznej. Założyła szkołę Shamballa Tantry. Podróżuje do wielu świętych miejsc mocy na całym świecie. Obecnie jest w trakcie zakładania nowej Szkoły Sztuk Świątynnych w Egipcie.

Taniec wewnętrznego i zewnętrznego małżeństwa, który jednoczy głębie i szczyty ludzkiego doświadczenia, jest dla niej gliną, z której kształtuje swoje życie. Manifestacja Nieba na Ziemi to pełna ekspresja sztuki we wspólnym tworzeniu.

 

 

 

 

 

 

Informacje organizacyjne

Termin warsztatu:1.06. - 4.06.2013 r.
Zaczynamy rano o godz.9 po śniadaniu i kończymy obiadem ostatniego dnia. Prosimy o przybycie do Ośrodka 31.05 wieczorem.
 

Miejsce: Ośrodek Warsztatowy w Kikowie (koło Busko Zdrój, dawne woj.kieleckie)

 

Inwestycja: Super promocja! 800 pln od osoby przy zapisie w dwie osoby do 22 maja!. Rezerwacją jest wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 200 pln. Później cena warsztatu to 1100 pln

 
 

Pobyt w Kikowie: Nocleg i wyżywienie rozliczane są u gospodarzy. Płatność gotówką na początku warsztatu. Wyżywienie 60 pln za dobę od osoby (3 posiłki i deser, kuchnia wegetariańska). Nocleg od 30 do 50 pln za dobę od osoby (w zależności od komfortu pokoju). Zapisy (pokój i posiłki) robimy indywidualnie: tel. 602 176 523, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zadatek za warsztat (bezzwrotny) - 200 pln. Płatny przelewem do 25.05.2013. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.

Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski

Zapisy tylko poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje:  Tel. 695 168 408 (Estera Saraswati)

Zaliczka oraz zgłoszenie e-mail stanowi rezerwację miejsca. Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

~~~

 
Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202