PostHeaderIcon warsztat 4-dniowy - Bruce Lyon&Shakara

539101_302138743189280_614771456_nZapraszamy na tantryczny warsztat wyjazdowy

 

"BRAMY EDENU - NIEWINNOŚĆ i EROS"

 

  Bruce Lyon i Shakara z Nowej Zelandii

1 - 4 czerwca 2013 r.
Centrum Warsztatowe w Kikowie
 
 

Przed nami cztery dni Erotycznej Trylogii, gdzie kobiety i mężczyźni będą w podgrupach poznawać swoją męskość i kobiecość, aby później się połączyć. Taniec męskiej i kobiecej energii, Shivy i Shakti, stanowi samo jądro tajemnicy starożytnych sztuk świątynnych i tantry. Zintegrowany z duchowością Eros jest podstawą do bycia na powrót całością. Zabierz więc swojego wewnętrznego partnera czy partnerkę i przyjedź z nami doświadczyć ich namiętnego tańca. Bramy Edenu zostały szeroko otwarte! Podczas tego mocnego warsztatu będziemy zgłębiać świętość ciała i seksualności jako naszej ścieżki do błogości i olśnienia.

Czytaj więcej...

PostHeaderIcon warsztat 1-dniowy - Bruce Lyon&Shakara

SEX-LOVE-MONEY_pic_1-1

 

 

 

  

Zapraszamy na 1-dniowy warsztat

"Seks, Moc i Pieniądze"

prowadzenie Bruce Lyon i Shakara z Nowej Zelandii

30 maja 2013 r., pod Warszawą

 

Dolne trzy czakry są najbardziej ignorowanymi, wypieranymi, źle rozumianymi albo omijanymi obszarami duchowych poszukiwań, a w szczególności seksualność, pożądanie i nasza pierwotna, zwierzęca natura.

Czytaj więcej...

PostHeaderIcon ceremonia Wewnętrznego małżeństwa - Bruce i Shakara

shivashakti1_maleZapraszamy na tajemną ceremonię Świętych zaślubin czyli wewnętrzego małżeństwa

Prowadzenie Bruce Lyon & Shakara
 wieczór 29 maja u Estery i Zenona

Wewnętrzne małżeństwo od zawsze było podstawą niektórych ścieżek duchowych jak Tantra czy alchemiczne sztuki światynne w Egipcie czy Mezopotamii. Było jednak dostępne tylko dla zaawansowanych adeptów. Teraz rozpoznanie i połączenie esencji kobiecej  i męskiej w każdym z nas jest niezbędnym krokiem ludzkiej ewolucji. Dlatego jest coraz szerzej dostępne. To połączenie esencji daje nam pełnię i harmonię pomiędzy tym, co duchowe i materialne oraz ziemskie i niebiańskie.

Proces wewnętrznego małżeństwa w pierwszej kolejności skupia się na wydobyciu i rozróżnieniu biegunów - męskiego i kobiecego - aby stworzyć magnetyzujący strumień. Po zespoleniu tych energii, jak w nocy poślubnej, przywołaane zostaje nowe życie - rajskie jak w Edenie - nasz pierwotny stan. Paradoksalnie, gdy w mężczyźnie budzi się jego Anima, jego wewnętrzna kobiecość, staje się on "bardziej męski". Przestaje szukać spełnienia na zewnątrz - w kobiecie, pracy czy czymkolwiek innym. Staje się pełny. 
To samo dotyczy kobiety. Przebudzony w niej Animus, jej wewnętrzna męska esencja, dodaje jej mocy i siły obecności, pogłębia jej kontakt ze Źródłem. Także przestaje szukać tego Jedynego... wie, że On mieszka w niej. Na powrót czuje się pełna, spełniona i wypełniona Jego obecnością. To Nowy Seks, gra wewnętrznych polaryzacji, męskiej i kobiecej. 
Sharon Lyon 

Czytaj więcej...

PostHeaderIcon Z pierwszą wizytą Bruce Lyon & Shakara

Bruce_Shakara_Eden_1

 

 

Zapraszam pod koniec maja na spotkania z Brucem Lyonem i Shakarą z Nowej Zelandii, którzy przyjadą do nas ze swoją pierwszą wizytą. Para tantrycznych mistyków i ludzi biznesu, łączących odmienne światy, wprowadzi nas w starożytne tajemnice połączenia ciała i ducha. Założyciele Szkoły Shamballa Tantry, szybkiej ścieżki do wolności.

 

 

Czytaj więcej...

PostHeaderIcon Bruce Lyon we wrześniu

Zapraszamy na jedyny w tym roku w Polsce 2-dniowy warsztat z Bruce'em Lyon'em "Dzikie życie". 

Znajdź odwagę i wolność życia swoim unikalnym celem życiowym!

8-9 września 2014 - warsztat, Dom Tantry

7 września - wykład, Warszawa

 

"Życie jest albo odważną przygodą albo niczym"  Helen Keller

“Nie pytaj siebie czego świat potrzebuje. Zapytaj raczej siebie, co powoduje, że ożywasz i zrób to. Bo to czego świat potrzebuje to ludzi, którzy są żywi.” Howard Thurman

Zostaliśmy narodzeni i żyjemy w generalnym tego słowa znaczeniu. Ale, aby prawdziwie żyć, jako istoty duchowe, musi ciągle siebie zradzać na nowo. Kluczem do tej żywotności jest odwaga. Odwaga, aby skakać, chodzić i pełzać kolejny centymetr po centymetrze w życie, które jest stale rozwijającą się, autentyczną ekspresją naszej głębokiej istoty. Aby ucieleśnić naszego ducha to duża praca warta odwagi. Na skutek tej pracy pojawia się wolność bez względu na zewnętrzne warunki, w jakich się znajdujemy. Wolność staje się skrzydłami ptaka miłości.

Odwaga, jakiej potrzebujemy pochodzi z naszej dzikiej natury, która jest obecna zarówno w ciele jak i duszy. Żyjemy w kulturze, która ciężko pracowała, aby zdusić Erosa, upolować i zamknąć w klatce naszą dzikość, abyśmy bali się śmierci.

Czytaj więcej...

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202