PostHeaderIcon Warsztaty z Baba Dez'em 24-26.09.11

 

baba_dez_warsztatjedyny warsztat z BABA DEZ'em

"Sex Magic -manifestując swoje najgłębsze pragnienia"

 

Warszawa

 

 
24-25 września 2011, poziom 1
 
26 września 2011, poziom 2 (zaawansowany)

Możesz potraktować tą propozycję jako całość lub przyjechać tylko na jeden z poziomów.

 

 

Obszar wokół seksu i emocji jest najbardziej ignorowanym, odrzucanym, błędnie rozumianym lub pominiętym obszaremduchowych poszukiwań.

Kiedy rozumiemy znaczenie i korzyści w pełni zintegrowanej duchowości, widzimy wyraźnie, jaki jest kolejny krok na naszej drodze.

Łącząc czystą intencję i emocje, ukierunkowując swoją orgazmiczną energię, możemy osiągnąć każdy cel i wykreować rzeczywistość, o jakiej marzymy.

Wprawiona w ruch energia seksualna działa jak paliwo rakietowe, wystrzeliwując nas jak rakietę w rzeczywistość z naszych najgłębszych pragnień.

Czy mocniej jesteśmy obecni w naszym ciele emocjonalnym czyli czym głębiej przeżywamy emocje, tym siła naszej kreacji jest mocniejsza! 

poziom 1

W uszanowaniu osobistych granic i bezpiecznym miejscu, będziemy uzdrawiać i eksplorować nasz pierwiastek męski i kobiecy, zwanej w tantrze hinduskiej Shiva (męska esencja Boga) i Shakti (kobieca esencja Bogini).

Celem tej integracji i harmonii jest połączenie ciała i ducha poprzez energię, uzdrowienie obszaru seksualnego i w efekcie pełne pasji życie, takie o jakim marzysz!

SHAKTI:

Podczas tego weekendu będziemy odszukiwać w sobie naszej siły Shakti, boskiego pierwiastka kobiecego, który jest zarówno w mężczyźnie jak i kobiecie. 

Umiejętność czucia i wyrażania naszych emocji, pozwolenie aby swobodnie płynęły, jest w istocie wyrazem naszego pierwiastka kobiecego w każdym z nas!

  • Jak odbierać uczucia innych nie biorąc za nie odpowiedzialności? Jak pozostać w swojej mocy, nie oddając jej innym poprzez poczucie winy? Jak jednocześnie pozostawać empatycznym i w przepływie? Jak znosić gniew kobiety i nie brać za niego odpowiedzialności, uciekając do jaskini lub atakując? Jak korzystać z energii Kali, groźnej formy esencji kobiecej?

Nauczymy się używać narzędzi takich jak intencja i emocje oraz przebudzać ciało emocjonalne, aby umiejętnie wyrażać gniew, złość, żal, smutek, radość, ekstazę - całym naszym ciałem, aby czuć że żyjemy naprawdę.

Nasz brzuch chce być miękki jak u wyciągniętego kota, chce czuć, chce się wyrażać.

W pełni odczuwając możemy dopiero zanurzyć się w bezgranicznych zasobach życia. To jest święta ścieżka Tantry, miłosnego zespolenia się z Istotą Wszechrzeczy, zwaną przez niektórych Bogiem.

SHIVA:

Jedna z kluczowych kwestii to uzdrowienie naszego pierwiastka męskiego zarówno u kobiet i mężczyn!

Podczas uzdrawiania pozwalamy, aby ten aspekt wychodził na jaw. Stajemy się bardziej świadomi dysfunkcyjnych kulturowych, relacyjnych schematów i działań, takich jak niecierpliwość, porzucenie, opór, rozproszenie, uzależnienie, zaniedbanie i przemoc.

Zdrowy męski pierwiastek wyraża się poprzez miłującą akceptację i tworzy bezpieczną przystań przy zachowaniu zdrowych granic.

Będziemy znajdować i ucieleśniać archetyp idealnego ojca, brata i kochanka. To pełna mocy szamańska podróż w grupie. Bez względu na płeć będziemy mogli energetycznie poczuć ich w sobie i wyrazić.

To uzdrowienie pozwoli pierwiastkowi kobiecemu na “powrót do domu”, aby łagodzić, wspierać i budować bezpieczeństwo. Wtedy miłość o mocy transformującej może płynąć, a osobiste dary i talenty ujawniać się.

~~~

Metody pracy: medytacje, wizualizacje, rytuały, techniki szamańskie.

Stawiamy na zabawę i interaktywność, bez nagości i z mocnym naciskiem na komunikację oraz uszanowaniem indywidualnych granic i pragnień.

Będziemy uczyć się jak budować w grupie zdrowe granice i komunikację, aby razem stworzyć poczucie bezpieczeństwa i swobody.

 

poziom 2

Manifestacja osobistych pragnień poprzez magię seksualną - wprawianie w obieg energii seksualnej, w dowolny sposób: w pojedynkę lub z drugą osobą czy grupą, w ubraniu lub w nagości.

Magia seksualna jest cielesną praktyką duchową, która używa pragnień seksualnych do manifestowania wymiernych efektów w świecie materialnym.

Nie jest to nic nowego.  Ma swoją długą historię, można ją odnaleźć w różnych formach: w pogańskich rytach płodności, kulcie Izis, Isztar, helenistycznej Gnozie, szamańskim transie seksualnym, Wielkim Rycie w tradycji Wicca, Zakonie Templariuszy, u masońskich magików jak i Aleister Crowley Ordo Templi Orientis. Te praktyki były kiedyś przekazywane wysoko wtajemniczonym.

Magia seksualna, którą proponujemy teraz, jest przekazywana szczerym poszukiwaczom, którzy chcą poznać praktyczną metodę połączenia energii seksualnej ze świadomą intencją, aby w pełni zamanifestować swój życiowy cel.

Aby nie nadużywać tych potężnych praktyk, kładziemy nacisk, aby formułować intencję z uwzględnieniem najwyższego dobra wszystkich, np.: "Niech to albo coś lepszego powstanie dla najwyższego dobra wszystkich", "Niech się tak stanie, jeśli ta intencja jest w zodzie z boską wolą". Wielu praktyków magii seksualnej składa wewnątrz siebie ślubowania, aby nie czynić zła i krzywdy.

Intensywność i pasja jaka się wytwarza podczas zjednoczenia seksualnego pomiędzy ludźmi, które jest w swej istocie święte. To największa życiodajna siłą, jaka jest dostępna ludziom. Na poziomie fizycznym, kochanie się tworzy nowe życie.

Kiedy inne poziomy świadomości, takie jak myśli i emocje są zaangażowane przy wprawianiu w obieg energii seksualnej (niekoniecznie przez seks) i następnie stapiają się z boską wolą, wtedy pragnienie realizuje się.

Będziemy rozwijać umiejętność wprawiania w obieg energii seksualnej w naszych ciałach, tak aby połączone pragnienie z intencją były wzmocnione i rozszerzone do poziomu kwantowego.

Wtedy jest możliwe, aby zjednoczyć się w Jedno ze Wszystkim-Co-Jest i urzeczywistniać swoje marzenia. Tak wygląda Boska Miłość i Boska Manifestacja. Jest to doświadczenie inspirujące duchowo, prawdziwej intymności, bezpieczeństwa i magii seksualnej.

Poziom 2 może być kontynuacją poziomu 1 lub być potraktowany niezależnie.

Skierowany jest do osób chcących pogłębić swoje zrozumienie i doświadczanie duchowej energii seksualnej.

Zapraszamy także osoby zawodowo (chcące) zajmujące się pracą z ludźmi, terapeutów, praktyków, masażystów i uzdrowicieli.

W pewnym momencie w terapii dochodzimy do momentu, gdy aktywuje się energia seksualna. Ideałem jest transformacja i uzdrowienie zamiast jej tłumienia czy omijania.

BABA DEZ zaproponuje narzędzia i sposoby pracy z ciałem człowieka, jego energią seksualną, zranieniami w tej sferze, będziemy się uczyć zdrowego dotyku.

Mogą wystąpić elementy nagości przy całkowitym poczuciu bezpieczeństwa i łatwości.
Zawsze będą szanowane osobiste granice.

OPINIE UCZESTNIKÓW PO DRUGIEJ WRZEŚNIOWEJ'11 WIZYCIE

Obecność i lekkość - tymi słowami opisałabym Deza.

Jestem mu wdzięczna za doświadczenia i wymiany podczas sesji i warsztatu, które sprawiły, że ja też czuję się o wiele lżejsza i bardziej obecna.

Lżejsza - bo całe tony smutku, które mnie przytłaczały zostały potrząśnięte i czuję jakby oderwał się jakiś kawał bloku skalnego złożonego z moich emocji (i jest w tym chyba jakaś magia, bo moje pragnienia zaczęły się manifestować w rzeczywistości już w momencie wysiadania z samochodu po powrocie z warsztatu Sex Magic).

Bardziej obecna - bo gdy powracają stare stany smutku i oddzielenia - jakaś nowa świadomość pomaga mi przyglądać się im zamiast - jak to było wcześniej - nieświadomie się nimi  stawać.

Dziękuję Ci Dez, Sobie i Wielkiej Tajemnicy. I niech tak dalej trwa. Hania

OPINIE UCZESTNIKÓW PO pierwszej WIZYCIE BABA DEZ'a w POLSCE

„Sztuka urzeczywistniania swoich najgłębszych pragnień i marzeń poprzez magiczną i świętą energię seksualną”  prowadzona przez Baba Dez’a to niezwykłe tantryczne spotkanie ze sobą i światem.

Tantra jako poznanie i uszanowanie zarówno wewnętrznego pierwiastka kobiecego jak i męskiego, a tym samym ludzkiego ciała, pod przewodnictwem uważnego na każdego człowieka i dającego mnóstwo przestrzeni prowadzącego.

Przestrzeń wypełniona czystą pełną miłości i akceptacji energią, pozwalała na pełną manifestację tego, co miało pozostać uwolnione.

Poczucie bezpieczeństwa w przestrzeni, którego pozostawało się w chwilach przejścia pozwalało na całkowite pogrążenie się w doświadczaniu nawet najtrudniejszych uczuć.

Baba Dez podkreślał znaczenie wpływu energii ludzkiej na otoczenie a tym samym na relacje miedzyludzkie, przejrzystości komunikacji w związkach, a także uważności na drugiego czlowieka, przy głębokim szacunku dla siebie i partnera.

Dawka informacji o unii jaką tworzą: miłość, sexualność i duchowość, oraz wpływie energii na tworzenie i działanie, a także różnego rodzaju związkach, przy sporej dawce ruchu i praktycznych ćwiczeń dopełniały całości warsztatów.

To dwudniowe spotkanie warsztatowe uświadomiło mi, jak ogromne pokłady niezdrowych przekonań, lęków oraz wstydu mogą przesłaniać uczucia szczęścia i miłości przysługujące każdemu człowiekowi.

Głęboka praca z energią sexualną proponowana przez Baba Dez’a, człowieka będącego tak prawdziwym w tym co przekazuje, pozwala na ponowne przeżycie trudnych uczuć i pozostawienie za sobą tego, co powoduje wewnętrzne rozdzielenie.

Efektem tego procesu jest poczucie pełni i harmonii ze sobą i całym otoczeniem.

Chylę czoło przed prowadzącym oraz dziękuję wszystkim, z którymi mogłam przebywać przez te dwa magiczne dni.

Agnieszka:)

 

Na wstępie chcę Ci jeszcze raz podziekować za sprowadzenie Baba Dez do Polski. Doświadczenie sesji indywidualnej oraz warsztatów było dla mnie niesamowitym i bardzo transformującym przeżyciem. Seksualność, tak dla mnie trudna, przy obecności Baba Dez'a podchodzącego do każdej osoby w bardzo delikatny, pełen poszanowania sposób, stała się naturalna i piękna.

~~~

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • 24-26 września 2011, sobota - poniedziałek W sobotę zaczynamy o g. 10, kończymy ok g.17-18 w niedzielę i poniedziałek
  • sobota-niedziela poziom 1; poniedziałek poziom 2 zaawansowany. Możesz wziąć udział w jednym poziomie lub obu
  • miejsce: Warszawa

  • inwestycja:

PROMOCJA ZA DECYZJĘ/ DO 19.09 (dzień wpłaty na konto)
poziom 1 = 650 pln
poziom 2 = 450 pln
poziom 1 + 2 = 1100

REGULARNA CENA /OD 20.09

poziom 1 = 749 pln
poziom 2 = 549 pln
poziom 1 + 2 = 1199

Warsztat stacjonarny bez noclegu i wyżywienia. Będziemy zamawiać catering (lunch), dla chętnych +35 pln

  • Warsztat tłumaczony z angielskiego na polski

  • zgłoszenia/ informacje organizacyjne:

  • ZALICZKA + zgłoszenie e-mail jest REZERWACJĄ MIEJSCA !

  • Zaliczka w wysokości 250 pln stanowi rezerwację miejsca, bezzwrotna. Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

~~~

PROGRAM WIZYTY WRZESIEŃ 2011

20.09.2011 g.18.30 - wykład i spotkanie „Sex Magic - szamańska ścieżka duchowej seksualności” , Warszawa, "Rzeka Życia", Jupiter Centrum ul. Towarowa 22, wejście E, Ip główna sala

21-23.09.2011 - sesje indywidualne, Warszawa-Żoliborz

22.09.2011 g.19 - tantryczna pudża "Sex Magic" z Baba Dez'em, Warszawa-Żoliborz

24-26.09.2011  - warsztat "Sex Magic -manifestując swoje najgłębsze pragnienia", Warszawa-Żoliborz, sobota-niedziela poziom 1, poniedziałek poziom 2 zaawansowany

Można przyjechać na całość lub na jeden z poziomów

~~~

III Europejska Konferencja "Seksualność i Przebudzenie", Praga 30.09-2.10.2011 !!!

~~~

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202