PostHeaderIcon spotkanie i wykład - Baba Dez w Warszawie

Zapraszam na spotkanie z Baba Dez'em w Warszawie,  przewodnikiem i jednym z głównych aktywistów światowego ruchu świadomej seksualności

"Wyjątkowe życie czyli jak wykorzystać swój potencjał"

9 września 2014, Warszawa

Przyjdź na spotkanie z mężczyzną mocy, który jest ucieleśnieniem wyjątkowego życia i realizacji swojego potencjału. Baba Dez jest obywatelem świata bez stałego domu. Jego domem jest każde miejsce, w którym jest. Sprzedał swój dorobek materialny i podróżuje po całym świecie, wspierając ludzi w budzeniu swojego potencjału, który wiąże się z siłą życiową podtrzymującą nas od środka, jaką jest energia seksualna. Przypomina, że seksualność i duchowość są jednym, a seks jest formą modlitwy. Wnosi zapomniane starożytne techniki uzdrawiania seksualności z czasów matriarchatu.

O temacie wykładu:

Dzięki intencji i świadomej uważności wchodzimy w miejsce kompletności, w którym możemy w pełni docenić i celebrować siłę energii życiowej. Możemy żyć wolni od limitujących nas przekonań, osądów, telepatycznych umów i uzależniających doświadczeń życiowych. Baba Dez kroczy ścieżką seksualnego szamanizmu duchowego. Wszystko na tej drodze staje się medytacją lub formą modlitwy. Uczymy się w pełni odczuwać, żyć, płynąć z nurtem życia, puszczać, co nas ogranicza, łącząc się z jednością, która jest czystą miłością.

Cały nowy wszechświat możliwości się przed nami otwiera się, gdy szanujemy, ufamy, komunikujemy się przejrzyście, doskonalimy nasze umiejętności kochania się, skupiamy umysł i ciało w odpowiedni sposób. Dostępne stają się większe zrozumienie, głębsze współodczuwanie, moc, błogość, ekstaza, pełniejsze doświadczenia życiowe, lepsze zdrowie. Baba Dez kocha wspierać w tym procesie całkowitej integracji. 

Informacje organizacyjne

  • Termin: 9 września 2014r., wtorek godz. 19-21
  • Miejsce: Warszawa, Splot Artystyczny, ul. Śniadeckich 17, sala na I piętrze
  • Wykład tłumaczony z języka angielskiego na język polski
  • Opłata: kwota promocyjna - 50 pln w przedpłacie na konto do 5.09, 70 pln na miejscu. Numer konta zostanie podany po rejestracji przez formularz.
  • Polityka refundacji: kwota promocyjna jest bezzwrotna, nie podlega zamianom osób
  • Zgłoszenia: przez formularz rejestracyjny tutaj >>

 

Baba Dez Nichols

Kraj: USA

Wykładowca i nauczyciel rozwoju osobistego i duchowego. Specjalizuje się w uwalnianiu seksualności od ograniczających uwarunkowań społecznych i kulturowych, seksualnym szamanizmie i starożytnych, seksualnych sztukach świątynnych z epoki matriarchatu. Jego pasją jest także pisanie tekstów piosenek, komponowanie do nich muzyki oraz ich wykonywanie. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych i radiowych. Zaangażowany w inicjowaniu zmiany na planecie poprzez ewolucję ludzkiej świadomości w zakresie seksualności. Założyciel organizacji ISTA (Międzynarodowa Szkoła Sztuk Świątynnych), zrzeszającej wielu niezależnych nauczycieli łączących seksualność z duchowością. Jest także jednym z jej głównych wykładowców. Z jego inicjatywy od kilkunastu lat w ramach ISTA odbywają się doroczne konferencje "seksualność i świadomość" na różnych kontynentach. Jest oddany edukacji i wspieraniu innych edukatorów, terapeutów, doradców i przewodników w pogłębianiu swoich umiejętności w pracy z ludźmi w zakresie relacji, seksualności i zdrowego życia. Nakręcono o nim film dokumentalny pt "Sex magic". Napisał z Kamalą Devi książkę "Sacred Sexual Healing: The Shaman Method of Sex Magic". Nagrał także płytę Thank the Moon. Jego strona domowa: www.babadez.com

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202