PostHeaderIcon kurs dla kobiet

 

Zapraszam kobiety na 

Kurs prowadzenia spotkań, kręgów i grup dla kobiet

z dyplomem ukończenia

Prowadzenie: Estera Saraswati

13 - 17 stycznia 2016, Bajkowa Zagroda pod Warszawą 

Kobieca energia budzi się coraz intensywniej na planecie, a wraz z nią kobiety. Chcemy spotykać się, rozwijać, uzdrawiać, transformować i celebrować swoja obecność. Spotykamy się w ramach warsztatów, ale także pół-formalnie czy wręcz prywatnie. To, co chcę przekazać, jest pomocne do wszelkiego typu spotkań, aby nadać im głębię, bez względu czy są one płatne czy towarzyskie. Podzielę się doświadczeniem, mądrością i usystematyzowaną wiedzą, wzbogaconą o aktywację męskiej i kobiecej energii w prowadzących kręgi. Właśnie ten ostatni element jest gwarantem sukcesu spotkania, dającym wszystkim poczucie bezpieczeństwa, wykorzystującym efektywnie czas i zasoby wraz z zanurzeniem się w "czymś więcej".

Podzielę się stabilnym fundamentem, jaki wypracowałam, dla każdego spotkania i kręgu, aby:

 • każda uczestniczka spotkania czuła się bezpiecznie
 • uczyła się wchodzić w swoją moc, nie oddając jej prowadzącej ani nikomu innemu
 • stawiała właściwie granice i je komunikowała bez winy, lęku i wstydu
 • budowała zaufanie do innych kobiet, otwierała się na prawdziwą bliskość
 • szanowała siebie i swój czas oraz czas innych kobiet
 • uczyła się komunikować przejrzyście i esencjonalnie, z głębi serca i brzucha
 • prowadząca także czuła się częścią, bez bycia przeciążoną i nadodpowiedzialną za całość grupy
 • objąć rolę liderki bez wchodzenia w hierarchiczność, uznając swoją rangę w zdrowy sposób, który wspiera inne uczestniczki w ich rozwoju
 • być razem autentycznie i bez masek

To połączenie stwarza się przestrzeń do transformacji i głębokiego uzdrawiania, nawet jeśli jest to spotkanie towarzyskie.

Temat takiego kręgu kobiecego może być dowolny, ważne są struktura i siatka spotkania oraz łono, jakie stworzysz dla Waszego kobiecego kręgu, aby zadziała się magia i głęboka transformacja.

 

Kurs składa się z 3 Modułów:

 1. Rozbudowanej nauki prowadzenia spotkań, grup i kręgów dla kobiet (zasad i struktury, bhp) 
 2. Doskonalenia siebie jako prowadzącej (aktywację swojej męskiej i kobiecej esencji)
 3. Ćwiczenia prowadzenia kręgów i spotkań

 

Dla kogo ten warsztat jest odpowiedni?

Dla kobiet, które pragną rzetelnie prowadzić kobiece kręgi, spotkania, grupy, na dowolny temat. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia, choć każde jest pomocne. Potrzebne jest wołanie z serca, aby to robić i tym się dzielić.

Dla kobiet, które chcą wspierać inne kobiety w większym wchodzeniu w swoją moc, pełnię, piękno, miłość i wolność.

Nauczysz się narzędzi prowadzenia spotkania, lecz nie terapii czy uzdrawiania. Dostaniesz mocną siatkę, którą sama wypełnisz treścią.

Jeśli jesteś początkująca, otrzymasz solidny fundament, dający Ci pewność siebie i wsparcie wiedzy oraz innych kobiet. Jeśli już prowadziłaś spotkania, grupy i kręgi gwarantuję Ci, że otrzymasz nową wiedzę, podaną w świeży sposób.

 

Co otrzymasz

 • zasady prowadzenia spotkań
 • wykłady
 • naukę koła zgody (koła mocy) - skutecznego narzędzia komunikacji i stawiania swoich granic 
 • wzmocnienie swojej męskiej energii, pozwalającej na zdrowe trzymanie miękkiej struktury, bez dominacji
 • wzmocnienie kobiecej energii, która jest łonem akceptującej obecności i transformacji
 • narzędzia do prowadzenia spotkań kobiecych
 • przykłady
 • dla chętnych doświadczenie samodzielnego prowadzenia kręgu z coachingiem 
 • wsparcie grupy kobiet, które będzie trwało dłużej niż kurs
 • dyplom ukończenia kursu Prowadzenia kręgów dla kobiet
 • wzmocnienie Ciebie jako prowadzącej

 

Prowadzenie 

Estera Saraswati

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i świątynnej seksualności, przewodniczka kobiet, mama dwóch chłopców i partnerka. Pasjonuje ją kobieca moc seksualna, która łączy serce i seksualność. Aktywistka, edukatorka, artystka i autorka esejów. Wizjonerka stawiająca pytania w poszukiwaniu nowego sposobu życia w wolnym społeczeństwie. Prowadzi z partnerem Dom Tantry, gdzie razem żyją i przekazują starożytne techniki oraz mądrość Tantry i świątynnej seksualności.

Inicjatorka Międzynarodowych Spotkań Seksualność i Świadomość, odbywających się co roku jesienią w Polsce. To pionierski, międzynarodowy projekt mający na celu przedstawienie szerszego kontekstu seksualności, różnych podejść i perspektyw z całego świata z wielu kultur. Łącząc duchowość, naukę i sztukę, tworzy się kreatywny tygiel, z którego wyłania się nowy paradygmat życia w wolnym społeczeństwie. www.s4love.org

 

 

Informacje organizacyjne

Termin warsztatu: 13 - 17 stycznia 2016, od środowej kolacji godz.18 do niedzielnego obiadu ok. godz.15
MiejsceBajkowa Zagroda, Łąki k/ Radzymina pod Warszawą (50 min samochodem z centrum Warszawy)
 
Inwestycja 1000 pln + pobyt
Pobyt:
pokój z łazienką: 580 zl
pokój bez łazienki: 500 zl

Rezerwacja miejsca poprzez formularz zgłoszeniowy + zadatek
Zadatek za warsztat (bezzwrotny) w wysokości 300 pln płatny przelewem. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu. W przypadku niemożności uczestnictwa możesz przekazać go nowej kobiecie, której nie ma na liście uczestniczek po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącą.
 
Zapisy przez formularz zgłoszeniowy tutaj >>
 
Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

 

Opinie uczestniczek na temat warsztatów Estery :

To co najważniejsze zabrałam w środku siebie. Wiele energii jeszcze wciąż we mnie pracuje i mam przekonanie o tym, że to spotkanie wniosło we mnie dużo odkryć i rozwiązań. Po kilku dniach najważniejszą dla mnie rzeczą w kontekście tego co się wydarzyło jest Świadomość tego co się robi, myśli i uruchamia- jest we mnie potrzeba uważności i poszerzania własnej percepcji. Dziękuję za to spotkanie Piękna Przewodniczko.

Joanna, kurs Prowadzenia kręgów dla kobiet, styczeń 2016

Witajcie Kochani!!!

To był mój drugi warsztat kobiecy,prowadzony przez Esterę Saraswati p.t. "Prowadzenie kręgów i grup kobiecych"(13-17 .01.2016r.)

Otrzymałam cenne ,wyczerpujące informacje,wskazówki na temat prowadzenia kręgów kobiecych i innych . Według mnie Estera jest osobą mocno charyzmatyczną i jako prowadząca umie poradzić sobie z każdą sytuacją.  Ma otwarte serce dla każdego,cierpliwość i niesamowitą nieporuszoność kiedy trzeba, oraz wielką mądrość .Cieszę się, że uczestniczyłam w tym i innych warsztatach. Dzięki nim nastąpiła

 niesamowita przemiana na różnych poziomach mojej istoty,poszerzenie siebie ,uczucie wolności,lekkości,otwarcie serca.

Nasila się to wszystko z każdym dniem(piszę tydzień po warsztacie). Czuję prawdziwą moc,wreszcie rozumiem co to znaczy,zrozumiałam też rolę czystych intencji,kocham Matkę Ziemię ,łączę się z Nią w miłości każdego dnia . Pamiętam  o uziemieniu i o tym, że moja przemiana w wyniku pracy ze sobą na warsztacie, przynosi piękne owoce w całym wszechświecie, promieniuje na wszystko i wszystkie istoty.

Wróćmy do tamtych cudownych dni :

           

           Kobieca moc !

 

           Przepiękna okolica lasem pachnąca

           Tajemniczość i magię roztaczająca

           Zimno, biały śnieg dookoła

           A nas kobiety,warsztat cicho woła.

 

Zdziwienie, że tak dużo się dzieje

W swej kontroli mój umysł szaleje!

W ciele dość szybko zmiany następują

Nowe wartości postawy budują.

 

            Estera czuwa, pomaga w potrzebie

            Błyszczy wśród kobiet jak gwiazda na niebie

            Dzieli się wiedzą, energią nas wspiera

            Musi coś umrzeć!- głębia się otwiera.

 

Dzielne kobiety z cieniem swym pracują

W tych miejscach, moc w sobie budują!

Gdyż moc w słabości się doskonali

A my płyniemy dalej na fali .......

 

Serdeczne ,gorące podziękowania wszystkim cudownym Kobietom Mocy z warsztatu.Jesteśmy prawdziwymi Siostrami . Kocham Was wszystkie i każdą osobno ściskam:-). Ogromna wdzięczność dla Ciebie Estero!. Dzięki Tobie i Twojej pracy moje serce czuje miłość ,poszerza sie w nieskończoność. Zycie staje się cudem ,alchemią,piękną przygodą ,fascynującą podróżą. Serdecznie DZIĘKUJĘ!!! :-)

 

Polecam warsztaty Estery wszystkim kobietom,które chcą zmiany w swoim życiu.

U Estery na warsztatach dzieją się " cuda". Kobiety wchodzą w swoją moc, poczucie wartości, nabierają pewności siebie .

Spróbujcie !!!

Wiesia, kurs Prowadzenia kręgów dla kobiet, styczeń 2016

 

Niesamowity warsztat. Myślałam, że będziemy przez 3 dni zgłębiać teorię i będzie bardzo spokojnie, ale prowadząca przygotowała dla nas też część praktyczną, poszerzającą nie tylko wiedzę o prowadzeniu kręgów dla kobiet, ale przede wszystkim świadomość. To czego doświadczyłam na tym warsztacie i czego się nauczyłam nie da się opisać. Oprócz wiedzy mam teraz świadomość jaką moc mają kręgi kobiece i jak bardzo są potrzebne w dzisiejszych czasach.

Natalia, kurs Prowadzenia kręgów dla kobiet, styczeń 2016

 

Ester, masz moc i szacun za robotę. po raz pierwszy poczułam kobiecą energię tak mocno i przenikliwie, że mogę szczerze rzec iż kocham was bardzo. nie mogłam zostać na całych warsztatach, ale i tak jestem wdzięczna, ze mogłam tam z wami być. to było coś. Marta (warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015)


Do Bogini w ciele Estery Dziękuję za przekaz i gościnę w Domu. Mam nadzieję że zjawię się w nim jeszcze. W tym tygodniu będę codziennie nosić kolor czerwony, ale nadchodząca wiosna będzie różowa. Życzę udanego wykładu w piątek i serdecznie pozdrawiam Anita (warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015) 


Na warsztatach usłyszałam od Estery wiele ważnych słów o istocie kobiecości i męskości. Brałam udział w bardzo mocnych ćwiczeniach i rytuałach. Nie wzięłam notatnika, rzadko wracam do  notatek ze względu na dysgrafię, jednak każde słowo Estery starałam sie wchłonąć do umysłu i przyjąć do serca bo jestem przekonana,  ze wszystko co powiedziała Estera  wynika z jej wiedzy o prawach we Wszechświecie. Działo się dużo, a ja od drugiego dnia warsztatów czułam narastający ból główy, przeszkadzało mi się to skupić na ćwiczeniach, coś dziwnego działo się ze mną... jednak  nic nie dzieje się bez przyczyny. Kiedy wyszłam, ból głowy minął, a ja uświadomiłam sobie że mój bół głowy był tłumionym gniewem. Wiedza o tym że on jest we mnie od dawna, poczucie go i wyrażenie wyzwoliło mnie z pewnych schematów, które wciąż powtarzałam do tej pory i uswiadomiłam sobie jeszcze głębiej że wszystko dzieje się na poziomie energii, cała reszta to manifestacja :) Za tą świadomość dziękuję Ci Estero -  zrobiłam w związku z tym parę gestów które zaowocowały i wiem że moja nowa świadomość będzie dalej się manifestować w życiu.
Już się to dzieje... nawet Walentynki  w tym roku celebrowałam tak jak zawsze chciałam..był obiad w restauracji, kwiaty, serca  i czekoladki i słowa kocham Cię, czego parę dni wcześniej nawet nie mogłam się spodziewać.
Na warsztatach było wiele pięknych, wspaniałych kobiet, szczególnie wspominam rozmowy z kilkoma. Dziękuję też za wspaniałą ucztę, jaką były obiady Ani.
Monika 
(warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015) 

 

"Estera ma rzadki dar z jednej strony dawania absolutnego poczucia bezpieczeństwa, a z drugiej - inspirowania i zachęcania - często w przekorny i zabawny sposób -  do przekraczania własnych barier. Umiejętnie łączy dawne mądrości i rytuały z rzetelną wiedzą z zakresu psychologii. Warsztat, w którym wzięłam udział był dla mnie pełnym radości i głęboko mądrym przeżyciem." ANIA

" Droga Estero! Chciałam Ci bardzo podziękować za warsztaty, w których uczestniczyłam 28 marca br. (2010 - red.) Nie spodziewałam się, że odblokowanie emocji dotyczących moich relacji z matką będzie tak brzemienne w skutki :-) Tak, jestem w ciąży! Starałam się o nią przynajmniej od dziesięciu lat. To dopiero początki i jeszcze nie wiem, czy biologia i dobre duchy zdecydują, że urodzę (biologia jest mądrzejsza), ale jest to krok w przyszłość tak daleki, jakiego nigdy jeszcze nie uczyniłam. Dziękuję! Nie sądziłam, że tak wiele zależy od tego co sądzę o swojej matce. Na Twoich warsztatach udało mi się nazwać problem. Po prostu nie chciałam być taką jak moja matka. Od lat robiłam wszystko by taką nie być. Skończyłam studia, ułożyłam sobie życie w związku, mam stałą pracę, udzielam się społecznie, nie biadolę…. Jak się okazało podświadomie nie chciałam też być matką, chociaż bardzo chciałam ;-) Taki paradoks. Już na warsztatach poczułam, że coś mi pękło w środku, w brzuchu, ból był fizyczny i czysty, czułam, jakby pękła jakaś bańka, która rosła we mnie od trzydziestu lat. A teraz 3 tydzień ciąży… Pozdrawiam ciepło Małgosia+ "

"Co dał mi warsztat? 
Odnalazłam siebie i zaczęłam żyć swoim, a nie jak dotąd cudzym życiem.  Po długich poszukiwaniach na zewnątrz, teraz równowagę, spokój i ciszę odnalazłam, tam gdzie trzeba, czyli we własnym wnętrzu. Odnalazłam w sobie, jak to ładnie na warsztacie nazwałaś, "miejsce, które wie". Nie wszystko, co zobaczyłam jeszcze rozumiem, ale wiem, że jak przyjdzie pora to wszystko będzie dla mnie jasne. Czuję, chyba po raz pierwszy w życiu, że jest tak jak ma być i jest dobrze. Dziękuję. IWONA"

 

Więcej opinii >>

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202