PostHeaderIcon warsztat dla kobiet

Zapraszamy kobiety na szamańsko-tantryczny warsztat

"Biegnąca z wilkami - Przebudzenie seksualnej kobiety mocy"

Prowadzenie: Estera Saraswati

19 - 23 października 2016, Ośrodek Warsztatowy w Kikowie

Odkryjesz siebie! Ten warsztat został zaprojektowany z myślą o uruchomieniu Twojego życiowego i kreatywnego potencjału jako kobiety. Świat czeka na Ciebie aż wyfruniesz ze swojego kokonu jak motyl! Zapraszam wszystkie kobiety, które chcą dokonać skoku tygrysicy i otworzyć się jak kwiat, wnosząc do świata, to co jeszcze drzemie ukryte pod powierzchnią.

 

Dla kogo ten warsztat jest odpowiedni?

Dla kobiet, które pragną:

 • pragną więcej!
 • przekroczyć lęk przed swoją mocą
 • obudzić swoją seksualność
 • chcą uwolnić swoją dzikość i wprowadzić ją bezpiecznie do swojego codziennego życia
 • pragną kochać całą sobą i być kochane takie jakie są w pełni
 • mają dosyć udawania kim nie są i bycia mniejszą niż ich potencjał
 • chcą żyć pełnią życia
 • otworzyć się w pełni na twórczość, pasję kreacji
 • pragną robić w życiu to, co kochają i z tego się godnie utrzymywać
 • tworzyć szczęśliwe, pełne pasji i miłości relacje
 • są wystarczająco odważne, aby zrobić pierwszy krok i zaufać sobie!


Kobieca moc drzemie uśpiona w naszych podbrzuszach, ciepła, miękka, pełna pasji, poruszająca się spiralnie. Gdy się budzi, ma moc stwarzania nowych światów, może być gorąca jak lawa, aby stworzyć miejsce na nowe. Kobieca energia seksualna to najwyższa kreatywna siła wszechświata. Daje nam moc i pewność siebie. Rozpościera nasze skrzydła. Pozwala, aby nasz unikalny aromat wydobył się z całą mocą.

Aby została przebudzona potrzebujemy przejść kilka kluczowych etapów, przez które zostaniesz pewnie i bezpiecznie przeprowadzona. Narodzisz się na nowo i poznasz się w nowym świetle!

 

8 Kroków do przebudzenia kobiecego potencjału:

 1. Mówię „tak" moim ograniczeniom i cieniom. Dzięki temu z łatwością rosnę, zamiast tracić siłę na walkę.
 2. Kocham się z moimi demonami. Oswajam je i jeżdżę na smokach. Staję się odważną i czułą wojowniczką serca, pewną siebie kobietą.
 3. Uzdrawiam rozdział między matką i kochanką, świętą i dziwką. Usuwam przeszkody i otwieram drzwi do mojej skarbnicy
 4. Rozpoznaję swoje ukryte skarby, przeglądając się w oczach innych kobiet. Buduję fundament mojej siły.
 5. Odnajduję czułość do siebie, uczę się być dobra dla siebie. Otwieram serce.
 6. Rozpoznaję mojego wewnętrznego mężczyznę. Czuję się pełna i stwarzam szczęśliwe relacje, jeśli chcę.
 7. Łączę seksualność i serce. Staję się przebudzoną seksualnie kobietą.
 8. Uczę się celebrować siebie i inne kobiety oraz nasze wspólne piękno. Zmieniam sposób rozwijania się z cierpienia na przyjemność.


Ten czas może być przełomowy, jeśli jesteś na to gotowa. Zostaniesz wprowadzona w nowy świat ucieleśnionej duchowości, w którym kobiety są dla siebie życzliwe, seksualność jest najwyższym zasobem, a ciało źródłem przyjemności.

To czas przebudzenia naszej kobiecej esencji na planecie. Skorzystajmy z tej okazji.

Możesz spodziewać się:

Inspirujących wykładów, cielesnych praktyk, rytuałów i celebracji, które obejmują jednocześnie duchowość i cielesność. Z pewnością będziesz skonfrontowana ze swoim strażnikiem progu, który zaprosi Cię w nowym etap Twojego życia.

Zasady warsztatowe

 1. Tempo warsztatu i to co się dzieje jest zawsze dostosowane do wszystkich uczestniczek. Potrzeby indywidualne i grupowe są uwzględnione w procesie warsztatowym.
 2. Nic nie musisz robić. Pasywne uczestnictwo także jest formą uczestnictwa.
 3. Priorytetem jest Twoje poczucie bezpieczeństwa i zaufania, abyś mogła się zrelaksować i być bez maski. Przestrzeń warsztatowa jest bezpiecznym miejscem na bycie sobą i wyrażanie tego, co jest do wyrażenia.
 4. Jedną z podstawowych wartości podczas tego warsztatu jest brak ocen i krytyki, uczenie się nowego bycia w grupie kobiet.
 5. Liczy się Twoja autentyczność bycia tym, kim w tym momencie jesteś. Nie musisz nic udawać, starać się, aby sprostać jakimkolwiek oczekiwaniom.
 6. Wszystko co się dzieje jest poufne

 

Gwarantuję, że wyjedziesz pozytywnie odmieniona i wzbogacona!

 

Prowadzenie

 

Estera Saraswati

Międzynarodowa nauczycielka Tantry i świątynnej seksualności, mama dwóch chłopców i partnerka. Pasjonuje ją kobieca moc seksualna. Aktywistka, artystka i autorka esejów. Wizjonerka stawiająca pytania w poszukiwaniu nowego sposobu życia w wolnym społeczeństwie. Nauczycielka ISTA (Międzynarodowa Szkoła Sztuk Świątynnych). Prowadzi z partnerem Dom Tantry, przestrzeń, w której przekazują starożytne techniki oraz mądrość Tantry i świątynnej seksualności. Współtworzy projekt na rzecz pokoju na świecie - Globalną Szkołę Miłości oraz uczestniczy w Światowej Radzie poszukującej rozwiązań dla Nowej Ziemi w Tamerze w Portugalii. 

Inicjatorka Międzynarodowych Spotkań Seksualność i Świadomość. To pionierski, międzynarodowy projekt mający na celu przedstawienie szerszego kontekstu seksualności, różnych podejść i perspektyw z całego świata z wielu kultur. Łącząc duchowość, naukę i sztukę, tworzy się kreatywny tygiel, z którego wyłania się nowy paradygmat życia w wolnym społeczeństwie. www.s4love.org

 

 

 

Informacje organizacyjne

Termin warsztatu: 19 - 23 października 2016, środa obiad g.13 - niedziela obiad g.15
MiejsceOśrodek Warsztatowy w Kikowie
 
Inwestycja 1100 pln plus wyżywienie i nocleg
 
470  strych (z własnym śpiworem)
510 pokój 3 i 5 osobowy
550 pokój 2  osobowy

Rezerwacja miejsca poprzez formularz zgłoszeniowy + zadatek
Zadatek za warsztat (bezzwrotny) w wysokości 500 pln płatny przelewem. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu. W przypadku niemożności uczestnictwa możesz przekazać go nowej kobiecie, której nie ma na liście uczestniczek po wcześniejszym ustaleniu z prowadzącą.
 
Zapisy przez formularz zgłoszeniowy tutaj >>
 
Ilość miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.
Informacje: Manuela Serafin, tel. 530 055 614,Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opinie uczestniczek na temat warsztatów Estery :

Ester, masz moc i szacun za robotę. po raz pierwszy poczułam kobiecą energię tak mocno i przenikliwie, że mogę szczerze rzec iż kocham was bardzo. nie mogłam zostać na całych warsztatach, ale i tak jestem wdzięczna, ze mogłam tam z wami być. to było coś. Marta (warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015)


Do Bogini w ciele Estery Dziękuję za przekaz i gościnę w Domu. Mam nadzieję że zjawię się w nim jeszcze. W tym tygodniu będę codziennie nosić kolor czerwony, ale nadchodząca wiosna będzie różowa. Życzę udanego wykładu w piątek i serdecznie pozdrawiam Anita (warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015)


Na warsztatach usłyszałam od Estery wiele ważnych słów o istocie kobiecości i męskości. Brałam udział w bardzo mocnych ćwiczeniach i rytuałach. Nie wzięłam notatnika, rzadko wracam do  notatek ze względu na dysgrafię, jednak każde słowo Estery starałam sie wchłonąć do umysłu i przyjąć do serca bo jestem przekonana,  ze wszystko co powiedziała Estera  wynika z jej wiedzy o prawach we Wszechświecie. Działo się dużo, a ja od drugiego dnia warsztatów czułam narastający ból główy, przeszkadzało mi się to skupić na ćwiczeniach, coś dziwnego działo się ze mną... jednak  nic nie dzieje się bez przyczyny. Kiedy wyszłam, ból głowy minął, a ja uświadomiłam sobie że mój bół głowy był tłumionym gniewem. Wiedza o tym że on jest we mnie od dawna, poczucie go i wyrażenie wyzwoliło mnie z pewnych schematów, które wciąż powtarzałam do tej pory i uswiadomiłam sobie jeszcze głębiej że wszystko dzieje się na poziomie energii, cała reszta to manifestacja :) Za tą świadomość dziękuję Ci Estero -  zrobiłam w związku z tym parę gestów które zaowocowały i wiem że moja nowa świadomość będzie dalej się manifestować w życiu.
Już się to dzieje... nawet Walentynki  w tym roku celebrowałam tak jak zawsze chciałam..był obiad w restauracji, kwiaty, serca  i czekoladki i słowa kocham Cię, czego parę dni wcześniej nawet nie mogłam się spodziewać.
Na warsztatach było wiele pięknych, wspaniałych kobiet, szczególnie wspominam rozmowy z kilkoma. Dziękuję też za wspaniałą ucztę, jaką były obiady Ani.
Monika
(warsztat "Kobiecość - serce i seksualność" luty 2015)

 

"Estera ma rzadki dar z jednej strony dawania absolutnego poczucia bezpieczeństwa, a z drugiej - inspirowania i zachęcania - często w przekorny i zabawny sposób -  do przekraczania własnych barier. Umiejętnie łączy dawne mądrości i rytuały z rzetelną wiedzą z zakresu psychologii. Warsztat, w którym wzięłam udział był dla mnie pełnym radości i głęboko mądrym przeżyciem." ANIA

" Droga Estero! Chciałam Ci bardzo podziękować za warsztaty, w których uczestniczyłam 28 marca br. (2010 - red.) Nie spodziewałam się, że odblokowanie emocji dotyczących moich relacji z matką będzie tak brzemienne w skutki :-) Tak, jestem w ciąży! Starałam się o nią przynajmniej od dziesięciu lat. To dopiero początki i jeszcze nie wiem, czy biologia i dobre duchy zdecydują, że urodzę (biologia jest mądrzejsza), ale jest to krok w przyszłość tak daleki, jakiego nigdy jeszcze nie uczyniłam. Dziękuję! Nie sądziłam, że tak wiele zależy od tego co sądzę o swojej matce. Na Twoich warsztatach udało mi się nazwać problem. Po prostu nie chciałam być taką jak moja matka. Od lat robiłam wszystko by taką nie być. Skończyłam studia, ułożyłam sobie życie w związku, mam stałą pracę, udzielam się społecznie, nie biadolę…. Jak się okazało podświadomie nie chciałam też być matką, chociaż bardzo chciałam ;-) Taki paradoks. Już na warsztatach poczułam, że coś mi pękło w środku, w brzuchu, ból był fizyczny i czysty, czułam, jakby pękła jakaś bańka, która rosła we mnie od trzydziestu lat. A teraz 3 tydzień ciąży… Pozdrawiam ciepło Małgosia+ "

"Co dał mi warsztat?
Odnalazłam siebie i zaczęłam żyć swoim, a nie jak dotąd cudzym życiem.  Po długich poszukiwaniach na zewnątrz, teraz równowagę, spokój i ciszę odnalazłam, tam gdzie trzeba, czyli we własnym wnętrzu. Odnalazłam w sobie, jak to ładnie na warsztacie nazwałaś, "miejsce, które wie". Nie wszystko, co zobaczyłam jeszcze rozumiem, ale wiem, że jak przyjdzie pora to wszystko będzie dla mnie jasne. Czuję, chyba po raz pierwszy w życiu, że jest tak jak ma być i jest dobrze. Dziękuję. IWONA"

 

Więcej opinii >>Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202