PostHeaderIcon kurs masażu tantrycznego

 

Zapraszamy singli i pary na kurs
masażu tantrycznego
"Zmysły szeroko otwarte"

4 - 6 marca 2016, Dom Tantry

 

 Zapraszamy na warsztat unikalnego masażu tantrycznego, gdzie nauczysz się nie tylko techniki. Bo masaż tantryczny to coś więcej niż metoda. Potrzebna jest pełna obecność w ciele i dla drugiej osoby, zmysłowy i powolny dotyk wyrażający duchowość, połączenie pomiędzy osobami. Dlatego oprócz techniki poznasz odpowiednie wprowadzające medytacje, klarowną komunikację oraz inne doświadczenia i narzędzia dające Ci możliwość wykonania masażu tantrycznego we właściwy sposób.

Jest to dobry początek, gdy dopiero zaczynasz przygodę z masażem tantrycznym, jak i dla osób bardziej zaawansowanych w masażach, chcących poznać unikatowy rytuał tantrycznego masażu oraz oddać się zmysłowym i relaksującym przyjemnościom ciała.

Wcześniejsze przygotowanie nie jest potrzebne.
Zapraszamy solo lub w parze.
Po warsztacie uczestnicy otrzymają wydany przez Dom Tantry dyplom ukończenia kursu
.

Co będzie się działo na warsztacie?

Doświadczysz głęboko relaksującego, budzącego ciało poprzez zmysły dotyku. Poznasz konkretne techniki i narzędzia pozwalające stworzyć niepowtarzalne doświadczenie masażu tantrycznego łączącego Ducha i ciało. Przebudzisz swoje siły życiowe, otwierając Cię na błogość i radość. To wspaniały sposób na uwolnienie i przebudzenie fizycznego oraz energetycznego ciała.

Podczas tego warsztatu nauczysz się i doświadczysz:

 • medytacji tantrycznych tworzących specjalne połączenie pomiędzy masującym i masowanym oraz tantryczną przestrzeń jedności Ducha i ciała, pozwalające wyjść poza znane doświadczenia
 • poznasz i wypraktykujesz koło zgody, narzędzie przejrzystej komunikacji swoich potrzeb i granic, tworzących bezpieczną przestrzeń i otwartość na przyjmowanie
 • nauki masażu krok po kroku
 • tantrycznego rytuału otwierającego masaż, który honoruje wyjątkowość i piękno osoby przyjmującej masaż jako Boga/Bogini
 • masażu przy użyciu miękkich przedmiotów (pióra) i gorących ręczników, który pomaga oczyścić umysł i napełnić się energią oraz głęboko relaksującego masażu z użyciem olejów.

 

Opinie po tym warsztacie

 
„Oto moje wielkie DZIEKUJĘ!!! dla Ciebie, Zeni, a także dla pozostałych uczestników - za ten zupełnie wyjątkowy weekend, za wspaniałą atmosferę i za cenną naukę. To, co przeżyłem na kursie masażu tantrycznego spowodowało, że moje ciagle jeszcze niezbyt wysokie poczucie wartości dostało nagle mocnego pozytywnego kopa w górę o kilka poziomów! Jadąc na kurs nie wiedziałem, czy będę się w stanie odnaleźć w kontakcie i w pracy z czyimś ciałem i czy będę umiał pokonać w sobie barierę prywatności drugiej osoby, a także czy poczucie odpowiedzialności mnie nie przygniecie? To wszystko było dla mnie wielką niewiadomą! A tymczasem... Wstępnie wyswobodziły mnie z tych wątpliwości już te taneczne, rozgrzewające preludia przed sesjami masażu, dzięki którym można było wyrwać swoje ciało - ale i psychikę - z jakichś usztywniających, skostniałych ram i oswobodzić z konwenansów - bardzo było mi to potrzebne! Natomiast po pierwszym masażu, który otrzymałem, poczułem się tak dowartościowany i oczyszczony z negatywnych myśli, że wszelkie przeszkody i wątpliwości nagle zniknęły bez śladu. Ufnie oddając w ręce partnerki moją seksualność (w harmonii z kołem zgody), zupełnie się otworzyłem na zachłanne przyjmowanie każdego, nawet najdelikatniejszego dotyku. Pamietam, że mój oddech znacznie przyśpieszył i wpadłem w lekki trans. Doznałem całego ciągu wzruszeń - coraz intensywniejszych - i czułem, jak energia wędruje do góry i oczyszcza moje serce. I popłynęły mi łzy - ale to nie były łzy smutku, tylko głębokiego wzruszenia i wdzięczności - czułem się bardzo błogo i radośnie!
Z kolei w czasie masowania mojej partnerki (który to masaż był moim całkowitym debiutem) doznałem nagle olśnienia, że każda część jej ciała - od palców stóp po czubek głowy jest częścią ciała Bogini, której pragnąłem oddawać cześć. Masaż stał się formą mojej Modlitwy! Każdy kolejny etap i najmniejszy fragment sprawiał mi wielką przyjemność z dawania - a poczucie, że intuicja mnie nie zawodzi było bardzo radosne i sycące. Na czas masażu ciało mojej Bogini stało się tak jakby moim Tworzywem! Czułem jakieś artystyczne uniesienie, jakbym rzeźbił ten masaż w jej ciele... Od któregoś momentu poczułem, że płynę po jej ciele jak łodzią po łagodnie falującym jeziorze w piękny, słoneczny dzień - łodzią napędzaną mocą moich rąk w odpowiednim, intuicyjnym rytmie, który zgrał się z jej oczekiwaniami i potrzebami. I poczułem się w tej łodzi bardzo bezpiecznie! Dostąpiłem jakiegoś przedziwnego, uskrzydlającego połączenia pokory i silnego wzruszenia z wielką, chociaż dyskretną mocą! To było fantastyczne uczucie, dodatkowo ukoronowane zdumiewającym dla mnie efektem mojego pierwszego w życiu masażu - cudownym, radosnym, 20-minutowym, orgazmicznym śmiechem mojej Bogini, której widok był w tym momencie tak pozytywnie szokujący, że całkiem mnie zahipnotyzował - więc siedziałem i napawałem się nim do końca, wsłuchując się w ten śmiech jak w czysty, kryształowy dzwon głoszący dobrą nowinę :-) Przywiozłem z tego kursu całą moc fantastycznych doznań, przemyśleń i zmian w swojej osobowości, które chciałbym pielęgnować i rozwijać na następnych warsztatach. Piotr, listopad 2014”

 

 Prowadzenie:

Zenon D. Dorje

Tantryczny jogin, adept tradycyjnej ścieżki himalajskiej. Od kilkunastu lat podąża ścieżką tantry tybetańskiej, a wcześniej ponad 12 lat zen. Prowadzi warsztaty Tantry oraz regularne zajęcia Domu Tantry. Jego specjalnością są medytacje, praktyki w ciemności oraz masaż tantryczny. Techniki masażu zgłębia od ponad 12 lat u różnych nauczycieli (masaż tybetański, lomi-lomi, tantryczne: kundalini, kaszmirski, intymny). Oferuje indywidualne sesje Zen&Tantra coaching.     
 
 
 
 Informacje organizacyjne
 • Termin: 4 - 6 marca 2016
 • Miejsce: Dom Tantry, Lesznowola pod Warszawą (05-506) między Magdalenką i Piasecznem pod Warszawą, adres i dojazd podany zostanie po wpłaceniu zadatku
 • Godziny warsztatu: piątek 10-22, sobota 10-22, niedziela 9.00-18
 • Inwestycja: 750 pln
 • Zadatek (bezzwrotny): w wysokości 300 pln stanowi rezerwację miejsca, płatny do 3.03.2016. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail.
 • Informacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Zgłoszenia 

  przez formularz rejestracyjny tutaj >>

   

 • Możliwość noclegu we wspólnej przestrzeni na materacach (40 pln).
 • Liczba miejsc ograniczona do 18.
Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202