PostHeaderIcon Spotkania Czerwonej Dakini - Rozkoszne ciało

Zapraszamy kobiety na

Spotkania Czerwonej Dakini
"Rozkoszne ciało”
Wieczór rozbudzania zmysłów

Warszawa, 25 lutego 2015 godz. 19

 

Zapraszamy kobiety na szczególny wieczór z cyklu Spotkań Czerwonej Dakini. Pierwsze spotkanie dla kobiet będzie poświęcone rozbudzaniu zmysłów i kobiecego sposobu kontaktu z ciałem.

Czerwona Dakini to jedno z obliczy przebudzonej kobiecości, do której każda kobieta może mieć dostęp. Jej głównym żywiołem jest ogień, co przejawiać się w nas może jako ożywiona seksualność, namiętność, pasja, kreatywność, słuszny gniew, czerwona miłość. Jej esencją jest przestrzeń i niekonceptualna mądrość, a przestrzeń to wolność. Czerwona Dakini jest niespodzianką i zagadką i takie też będą te Spotkania.

Czerwona Dakini odkrywa przez nami sekrety i tajemnice kobiecości, gdy tylko się na nią otworzymy i odpowiednio zestroimy z jej mądrością. Działa przez nas dla pożytku i dobra wszystkich czujących istot.

Do tej pory może miałaś okazję otrzymywać Zapiski Pamiętników Czerwonej Dakini, jeśli byłaś subskrybentką newslettera ze strony www.narodzinydozycia.pl. Teraz zaczynamy Spotkania, w których będziemy stopniowo zanurzać się w przebudzonej esencji kobiecej, która będzie nas prowadzić w kierunku odkrywania i pogłębiania ciepłego, troskliwego i miłosnego kontaktu ze sobą samą! Koniec z oczekiwaniami, popychaniem się, doskakiwaniem do kolejnych poprzeczek i autokrytyką.
Jako kobiety pragniemy zacząć od siebie, później dopiero możemy być matkami, kochankami, partnerkami, żonami i kobietami biznesu.

Spotkania Czerwonej Dakini to czas błogości, zanurzenia się w kontakt ze sobą poprzez ciało, zmysły i oddech, uczenia się siebie na nowo w kobiecy sposób. Aby kobieca energia mogła rozkwitać w nas potrzebny jest dla niej fundament męskiej esencji czyli świadomość i obecność. Odzwierciedlimy to w strukturze Spotkań, która pozwoli nam uczyć się odpuszczać i być jako kobiety w nowy dla nas sposób w zagonionym świecie. Będziecie nasiąkać ta energią, zabierać ją w sobie wszędzie, gdzie się pojawicie. Niepostrzeżenie zaczniecie inaczej funkcjonować w domu i pracy, w sytuacjach stresowych i tych intymnych.

Spotkania Czerwonej Dakini złożone są z:

 • kręgu, gdzie jest przestrzeń, aby być usłyszaną bez komentowania, dyskusji i oceniania
 • krótkiego, ciekawego i praktycznego wykładu w temacie spotkania
 • doświadczania - przygotowanych specjalnie ćwiczeń i praktyk związanych z tematem spotkania
 • zakończenia


Wszystko to zanurzone w nowym sposobie bycia razem w gronie kobiet w rytmie energii kobiecej. Dla każdej jest miejsce bycia wysłuchaną i zobaczoną, taka jaka jest w danym momencie, miejsce na eksplorowanie i odkrywanie siebie na nowo, nawiązywania nowego typu kontaktów z kobietami. Płyniemy na fali, podążając za rytmem, który nadaje esencja kobieca w zespoleniu z esencją męską w nas. Wtedy zadziewa się alchemia i powstaje magia chwili!

Na spotkaniu 26 lutego doświadczysz rozbudzenia ciała i wejścia w kobiecą błogość między innymi poprzez:

 • Degustację i inhalację najwyższej klasy esencjami uzdrawiających olejków eterycznych,
 • Krótki masaż rozluźniający ciało (w ubraniu),
 • Kilka specjalnych ćwiczeń z autorskiego programu Anny gimnastyki seksualnej, która powoduje delikatne rozluźnienie miednicy i spiętych po całym dniu ciał (w ubraniu) 


Spotkania wieczorne odbywają się w centrum Warszawy przy Metrze Politechnika w prywatnym mieszkaniu, które przeniesie nas w inną rzeczywistość, pełną zapachów, smaków i błogości.

 

Zasady Spotkań

 • Każde spotkanie ma swój wcześniejszy plan i jest jednocześnie dostosowywane do kobiet uczestniczących w spotkaniu.
 • Nic nie musisz robić. Pasywna obecność także jest formą uczestnictwa.
 • Priorytetem jest Twoje poczucie bezpieczeństwa i zaufania, abyś mogła się zrelaksować i być bez maski, co ważne - przy innych kobietach! Przestrzeń Spotkania jest bezpiecznym miejscem na bycie sobą i wyrażanie tego, co jest do wyrażenia.
 • Jedną z podstawowych wartości Spotkań jest brak ocen i krytyki, uczenie się nowego bycia w grupie kobiet.
 • Liczy się Twoja autentyczność bycia tym, kim w tym momencie jesteś. Nie musisz nic udawać, starać się, aby sprostać jakimkolwiek oczekiwaniom. Możesz się rozluźnić!
 • Wszystko co się dzieje dla Ciebie jest poufne

 

Prowadzenie

Estera Saraswati i Anna Rykała


Estera Saraswati

Naczynie Czerwonej Dakini

Międzynarodowa nauczycielka świadomej seksualności i Tantry, przewodniczka przebudzonej kobiecości, matka dwóch chłopców i partnerka. Aktywistka, edukatorka, artystka i autorka esejów. Wizjonerka stawiająca pytania w poszukiwaniu nowego sposobu życia w wolnym społeczeństwie. Prowadzi z partnerem Dom Tantry. Zaprasza do Polski światową ligę nauczycieli seksualności i Tantry. Inicjatorka Międzynarodowych Spotkań Seksualność i Świadomość.
www.narodzinydozycia.pl

 

Anna Rykała

Mistrzyni Alchemii Zapachów, Smaków, Dotyku i Zmysłów Wszelakich

Od ponad 14 lat zgłębia tajniki masaży z różnych stron świata. Jej życie prywatne i zawodowe ogniskuje się wokół zdrowia i duchowości ciała. Joga, ścieżka tybetańska, nauka masaży z różnych stron świata, taniec, nauki o miłości otworzyły jej bramy do skarbnicy wiedzy o tym czym jest ludzkie ciało. Pokazały jej jego niewyczerpany potencjał, szczególnie do tworzenia i uzdrawiania. Ta wiedza odmieniła jej życie, dlatego pragnąc szczęścia dla innych, z radością dzieli się nią, wykonując i ucząc masaży oraz praktyki: energetyzujące, odmładzające i relaksujące ciało. Wykonuje i uczy masaży dla par, ukierunkowanych na uzdrawianie więzi miedzy partnerami. W uzdrawianiu ciała znalazła swoją pasję. Z wykształcenia jest psychologiem klinicznym. www.warsztaty.masaze-orientalne.pl

 

Informacje organizacyjne

 • Termin: 25 lutego 2015, środa godz. 19 - 22
 • Miejsce: Warszawa Centrum, mieszkanie niedaleko Metra Politechnika, adres zostanie podany po rejestracji
 • Inwestycja: 120 pln. Bilet wstępu na Spotkanie można kupić do 20.02. Po tym terminie 150 pln, jeśli będą wolne miejsca.
 • Polityka anulacji: wpłata bezzwrotna, można przekazać innej kobiecie, której nie ma na liście uczestniczek po wcześniejszym poinformowaniu na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • Zgłoszenia do 20.02: przez formularz rejestracyjny tutaj >>
 • Informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 695 168 408 (Estera)