PostHeaderIcon sesje indywidualne z Esterą - naturalny poród

babyŚwiadomy poród jest niezwykle istotny, tak jak świadome życie. To jakie będzie doświadczenie zależy w dużej mierze od Waszego/ Twojego przygotowania fizycznego, emocjonalnego i duchowego. Zapraszam zarówno indywidualnie matki, jak i pary.

Przygotowanie obejmuje przejście przez proces swoich ponownych narodzin, zarówno kobieta jak i mężczyzna. To, w jaki sposób przyszłaś na świat, tak urodzisz swoje dziecko. Także partner, jeśli jest obecny, wpływa na pole narodzin swoimi doświadczeniami porodowymi zapisanymi w ciele. Każdy z nas nosi w sobie to wspomnienie zapisane w ciele fizycznym i energetycznym. Poczytaj wspomnienia uczestniczków, szczególnie Agni. Warto także obejrzeć  film Narodziny jakie znamy Eleny Tonetti-Vladimirovej (dostępny w wersji polskiej). Inspiruje, otwiera, pokazuje akt narodzin jako naturalny i pełen szczęścia proces.

Proponuję też pracę z blokującymi przekonaniami i lękami z podświadomości. Głośno wypowiedziane i uwolnione, nawet te najbardziej irracjonalne, przestają mieć siłę sabotującą. Często dostaliśmy je od naszych matek, rodzin i przeszłych pokoleń. Wszystkie nierozwiązane istotne kwestie występują podczas porodu w postaci bólu i komplikacji porodowych. Szczególnie nierozwiązane kwestie z własną matką. To także Ci proponuję do indywidualnej pracy ze mną (więcej).

Ważne jest zadanie sobie podstawowych pytań egzystencjonalnych i przygotowanie się duchowe do porodu. Ten okres 9 miesięcy jest wspalaniałym "kursem" oświecenia. Kobieta jest wtedy wyjątkowo wrażliwa i zestrojona z siłami kosmosu. Świadomie wykorzystując swoją otwartość możesz zdziałać cuda dla siebie, swojego rozwoju i dziecka.

Często zapominamy, że w tym okresie kobieta potrzebuje matkowania także. Cały jej świat fizyczny, hormonalny, emocjonalny jest postawiony do góry nogami. Może czuć się oszołomiona zmianami i nawet przytłoczona, myśleć że nie da rady. Przyjdź, pozwól ukoić się i dostać wsparcie. Zrelaksuj się całkowicie podczas wizualizajcji prowadzonych przeze mnie. Przyjdź po pełen relaks i ukojenie. Porzuć troski. Odnajdź w sobie siłę i moc. Jeżeli chcesz czuć radość i ekstazę podczas porodu, niezbędna jest praca z seksualnością (rozmowa i konkretna praca z ciałem). Poród jest doświadczeniem wybitnie seksualnym.
Tak samo mężczyzna może czuć się oszołomiony. To w jej ciele zachodzą przemiany, ją natura obdarzyła w zrozumienie i mechanizmy w ciele, które ją wspierają. Masz prawo czuć się zagubiony. Przyjdź porozmawiać. Nieoceniany wypowiedz swoje obawy i lęki. Dowiedz się konkretnej wiedzy i porad, czego ona może potrzebować od Ciebie. Poczuj lekkość na sercu i siłę, jak do Ciebie przypływa.
Przyjdźcie też razem, aby się przygotować do przyjęcia na świecie Waszego dziecka.

Zapraszam na sesję wstępną - rozmowę, trwającą 60 lub 90 min (osobiście lub poprzez skype). Podczas niej ustalimy, co jest potrzebne i co mogę zaoferować.

 

Dzieci wasze nie są dziećmi waszymi.

Są bowiem synami i córkami ŻYCIA -  
A ono pragnienie siebie samego.

Zatem przez was przychodzą,  
Ale nie od was przychodzą.  
I chociaż są z wami,  
To do was nie należą.

Możecie dać im miłość swoją,
Lecz myśli waszych dać nie możecie.
Albowiem one mają myślenie swoje.

Możecie zbudować dom dla nich.
Ale tylko dom dla ciała, nigdy dla duszy.
Ich dusze bowiem mieszkają w domu jutra,
A tego domu nawet w snach nie możecie odwiedzić.

Więc możecie starać się być jako dzieci wasze,
Ale nie sprawicie, aby one się stały, jacy wy jesteście.

Życie ani nie zawraca,
ani nie przedłuża dnia wczorajszego.

Jesteście niby łuk drżący,z którego dzieci wasze jak strzały posłano.
A Łucznik widzi cel na drodze nieskończoności -

Napina was po to z całej mocy,
aby strzały leciały daleko i szybko.

Bądźcie więc ku radości napięci pod dłonią Jego,
On kocha i strzałę szybką, i łuk mocny kocha.


Khalil Gibran „Prorok”, "O dzieciach"

 

 

 

 

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202