PostHeaderIcon uzdrawianie joni i anusa dla kobiet i mężczyzn

yoni420Jest to jedna z najpotężniejszych metod uzdrawiania seksualności, nazywana po angielsku sacred spot healing. Służy do uwalniania traum i zastałych głeboko emocji (także tych przekazanych od przodkiń), uwalniania potencjału, osiąganiu wyższych stanów świadomości, budzenia swojej wewnętrznej Bogini, odczuwania większej rozkoszy i przyjemności oraz wolności! Otwiera ciało, wypuszcza nagromadzony stres, umożliwiając energii życiowej lepszy przepływ.

 

Może być wykonywany wiele razy, za każdym razem jest inaczej.

Kobieca tkanka pochwy gromadzi dużą ilość napięcia emocjonalnego oraz traum, a w szczególności obszar zwany punktem G. U wielu kobiet objawia się to brakiem czuciem w różnych częsciach waginy czy łechtaczki, bólem, pieczeniem, niechęcią do penetracji, często intensywną niekontrolowaną złością czy płaczem "bez powodu".

W Tantrze odpowiednikiem kobiecego punktu G u mężczyzny jest gruczoł prostaty umiejscowiony w odbycie. Dla mężczyzny oprócz wymienionych wyżej korzyści z rytuału, jest to także zanurzenie się w swoją esencję kobiecą (otwieranie, oddawanie się i poddawanie się). Podczas rytuału bowiem, zwykle aktywny mężczyzna, jest pasywny oraz otwiera serce i ciało na przyjmowanie, co dodatkowo otwiera go na swoją wrażliwość i delikatność, swoją siłę Shakti (energię kobiecą). Dzięki tej praktyce może także poczuć się kompletny na powrót oraz zyskać nowe doświadczenia w życiu seksualnym.

Wstępny zarys rytuału:

Zaczynamy od ustalenia granic, stworzenia bezpiecznej przestrzeni i zaufania oraz sposobu komunikacji. Nawiązujemy kontakt poprzez czakrę podstawy, serce i wzrok. Przywołujemy energie wspierające. Ustanawiamy intencję. Dużą część rytuału zajmuje relaksujący masaż, bez pośpiechu, bez celu, przyjemnie i zmysłowo, aby ciało rozluźniło się i czuło się przyjemnie. Dopiero wtedy, za zgodą, przechodzimy do dalszej częsci rytuału. W każdej chwili możemy przerwać i domknąć proces. Dotyk wyraża bezwarunkową miłość, masaż, świadomy oddech, praca z dźwiękiem, energią i intencją poprzez ciało, wszystko to wspiera proces uzdrawiania. Odkrywasz swoją duchowość ciała. Nie ma niczego do osiągnięcia. Towarzyszy nam jedynie intencja i pełna obecność w ciele. Rytuał trwa trzy godziny.

Wykonywany przez Zenona D. Dorje lub Esterę Saraswati

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202