PostHeaderIcon ponowne narodziny 23-25.11.12

 

lotus_1

 Zapraszam na weekendowy warsztat "Nowe Narodziny"

w dn. 23-25. listopada 2012 

Podaruj sobie nowy początek

Udamy się razem w bezpieczną podróż, w której doświadczysz głębokiej transformacji i uzdrowienia. Poczniesz i narodzisz się na nowo. W taki sposób, jaki Ci teraz posłuży najbardziej. Będziesz mieć sposobność  przypomnienia sobie, jaki jest Twój cel życiowy. Przeczytaj opinie uczestników

Dla osób rozwijających się, planujących poczęcie, przygotowujących się do porodu (to bezpieczna metoda pracy podczas ciąży) oraz terapeutów.

Zapraszam:

  • Poszukujących - siebie prawdziwego oraz nieuwarunkowanego, naturalnego poczucia radości i szczęścia.
  • Osoby planujące powołać do życia NOWE dziecko, projekt, relację. To, w jaki sposób i w jakich okolicznościach zostaliśmy poczęci i narodzeni, w podobny sposób sami tworzymy i powołujemy do życia. Szczególnie zapraszam przyszłych rodziców- uzdrowienie własnych doświadczeń wpłynie na jakość pierwszych doświadczeń Twojego dziecka!
  • Osoby pracujące z innymi ludźmi. Własne doświadczenia prenatalne i porodowe wpływają na jakość naszej pracy z innymi ludźmi.
Okoliczności, w jakich zostaliśmy poczęci i przywołani na świat, kształtują umiejętność przyjmowania i dawania bezwarunkowej miłości, stosunek do naszego ciała i seksualności, poczucie bezpieczeństwa i zaufania, szczęścia i adekwatności. Na skutek doświadczeń prenatalnych i porodowych wytworzył się głęboko w każdym z nas niepowtarzalny odcisk limbiczny i „strefa komfortu”, której później nieświadomie poszukujemy, lgnąc do określonych ludzi, sytuacji i doświadczeń.
 
Przyjdź na warsztat i narodź się DLA SIEBIE NA NOWO, BEZPIECZNIE. Narodź się do tego, czego TY teraz potrzebujesz.
Zamień swoje pierwsze doświadczenia poczęcia i porodu, aby Ci lepiej służyły.
Oczyść się ze starych niesłużących Ci już schematów i przekonań.
Zawalcz o siebie lub przeciwnie przestań walczyć o swoje miejsce w świecie, zacznij b y ć .
Poczuj, że jesteś we właściwym miejscu o właściwym czasie
Narodź się z miłości i ekstazy.
Przypomnij sobie swój powód wcielenia – swoje powołanie.
Odnajdź w sobie zapomniane pokłady i uśpiony potencjał.
Zacznij oddychać pełną piersią.
Poczuj WOLNOŚĆ, wewnętrzny SPOKÓJ  i SZCZĘŚCIE.
Zapiszemy te doświadczenia w ciele,  które będą Twoim drogowskazem na co dzień.

 

Warsztat bazuje na osobistych doświadczeniach Estery Saraswati: szamańskich, terapeutycznych i życiowych, oraz na procesie REKODINGU Eleny Tonetti-Vladimirovej: świadomej drogi przejścia z formy niematerialnej do ciała: od momentu przed poczęciem, poprzez stan błogosławiony, narodziny aż po powitanie i rozpoznanie.

W piątek wieczorem m.in. obejrzymy razem film Eleny "Narodziny jakie znamy", który pomoże nam uaktywnić pamięć naszego ciała o naszych narodzinach.

Metody pracy: twórcza wizualizacja, medytacja, praca z ciałem i ruchem, praca z energią, praca w podgrupach i parach.

 

ROZWIŃ SKRZYDŁA I LEĆ. ŻYJ PEŁNIĄ.

 

OPINIE UCZESTNIKÓW

 

"Co dał mi warsztat?
Odnalazłam siebie i zaczęłam żyć swoim, a nie jak dotąd cudzym życiem.  Po długich poszukiwaniach na zewnątrz, teraz równowagę, spokój i ciszę odnalazłam, tam gdzie trzeba, czyli we własnym wnętrzu. Odnalazłam w sobie, jak to ładnie na warsztacie nazwałaś, "miejsce, które wie". Nie wszystko, co zobaczyłam jeszcze rozumiem, ale wiem, że jak przyjdzie pora to wszystko będzie dla mnie jasne. Czuję, chyba po raz pierwszy w życiu, że jest tak jak ma być i jest dobrze. Dziękuję. IWONA"

"Warsztat „Narodziny do życia w Miłości” zaskoczył mnie swoją mocą. Zaproponowane ćwiczenia niosły ze sobą bardzo głębokie odblokowania. Wielki szacunek i podziękowania dla Estery za poczucie bezpieczeństwa, które zapewniła uczestnikom. Atmosfera miłości i akceptacji, której doświadczaliśmy pozwoliła łagodnie przejść przez niejednokrotnie trudne procesy. Niesamowite wrażenie zrobiły na mnie Narodziny (…). Był to pełen Miłości, niezwykle wzruszający i odczuwany na poziomie każdej komórki ciała proces, który pozwolił mi spojrzeć na narodziny jak na coś pięknego."

WIĘCEJ OPINII

 

Informacje organizacyjne

prowadzenie: Estera Saraswati
termin: 23-25 listopada 2012
czas: piątek g. 19- 21.30, sobota-niedziela 10-17.00 z przerwą na obiad
miejsce: dom w Podkowie Leśnej.
Możliwość noclegu w domu z własnym śpiworem (20 pln/noc) 
inwestycja: ... pln. Zaliczka 150 pln płatna do 10.11, stanowi rezerwację miejsca, bezzwrotna. Reszta płatna w piątek. Zaliczka oraz zgłoszenie e-mail stanowi REZERWACJĘ MIEJSCA.
Liczba miejsc ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.
zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

 

Przyjdź na warsztat i narodź się DLA SIEBIE - NA NOWO bez traumy narodzinowej. ŁAGODNIE. BEZPIECZNIE.