PostHeaderIcon Seminarium z Andrew Barnes

 

 

Zapraszamy kobiety i mężczyzn na seminarium ze światowej klasy specjalistą od seksualności, Andrew Barnes'em z Australii

"Szerszy wymiar kobiecej i męskiej seksualności"

Tematy przewodnie: "zagubiona" anatomia kobiecego ciała, ejakulacja z punktów G i A, energetyczny orgazm, zadziwiające podobieństwa kobiecych i męskich organów płciowych, ejakulacja kobiet i mężczyzn, wysokowibracyjna ekstatyczna seksualność

Seminarium dla kobiet i mężczyzn, 5 maja 2017, Warszawa 

 

 

Czy można tworzyć relacje bez odtwarzania starych dramatów? Czym jest wysokowibracyjna seksualność i jak przekłada się na codzienne życie? Jak możemy przejść ze starego sposobu nawiązywania relacji i przeżywania seksualności do nowego, opartego na tu i teraz oraz naszym najwyższym potencjale?

Za każdym razem, Andrew Barnes przywozi świeżą perspektywą na podstawie swoich bogatych doświadczeń. Możesz spodziewać się czegoś nowego, nawet jeśli znasz już Andrew Barnesa.

Seminarium to poświęcone jest najważniejszym kwestiom współczesnej kobiecej i męskiej seksualności nowego paradygmatu. Dowiesz się, jak wejść na wyższy poziom doznań seksualnych i zmienić perspektywę seksu frykcyjnego na energetyczny orgazm całego ciała dla kobiet i mężczyzn! Andrew Barnes, światowej sławy specjalista od nowego rodzaju seksualności, przedstawi fakty poparte z badaniami naukowymi przedstawiające odmienne podejście do naszej seksualności. Otworzy Ci to drzwi do nowego postrzegania siebie i świata. Niezwykle inspirujące doświadczenie!

Wydarzenie to ma na celu edukację w sposób przystępny i z humorem. Wiedza ta daje większą pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa w poznawaniu swojej seksualności. Ale to seminarium jest nie tylko o seksie, przede wszystkim daje nam możliwość wzmocnienia siebie jako istoty z natury seksualnej. 

Zwykle elementem tego seminarium jest demonstracja sesji energetycznego orgazmu z rozbrajaniem ciała.  

Kobiecy obszar intymny jest przesadnie okryty woalem niezrozumienia i tajemnicy. Mimo że ponad 50% globalnej populacji ludzkości posiada waginę, większość kobiet nadal nie ma pełnego zrozumienia swojej intymnej anatomii i jej funkcji. Andrew Barnes zręcznie i z humorem posługując się anatomicznymi diagramami i naukowymi badaniami, przeprowadzi nas przez historię i biologię kobiecej seksualności.

Czy znasz:

 • pełen zasięg, rozmiar i strukturę łechtaczki?
 • umiejscowienie punktu G i sposoby, aby go obudzić?
 • prawdę na temat kobiecego gruczołu prostaty i ejakulacji kobiecej?
 • różnicę pomiędzy ejakulacją z punktu G i A?
 • rozumiesz energetyczny orgazm całego ciała?

Czy wiesz, jak identyfikować bloki zatrzymujące orgazm?

Wagina jest często okryta woalem tajemnicy i wstydu. Dla wielu osób rozmowa o niej jest zawstydzająca, krępująca i niekomfortowa. Nawet w sztuce, gdzie kobiece ciało było malowane i rzeźbione szczegółowo przez wieki, detale się kończą tam, gdzie rozpoczyna się trójkącik. Dlaczego tak jest?

Wiele informacji, jakich się naucza, nawet w książkach i na uniwersytetach medycznych, jest niekompletna albo wręcz niewłaściwa. Badania pokazują, że większość edukacji seksualnej skupia się na niebezpieczeństwach związanych z seksualnością. Jest spora "dziura" w programie nauczania na temat kluczowych faktów związanych z kobiecymi narządami płciowymi. Jest mało a właściwie brak informacji na temat przyjemności seksualnej. Mimo że, żyjemy w erze zalewu informacji, nadal występują kontrowersje na temat właściwej wersji kobiecej anatomii intymnej.

Podczas tego fascynującego seminarium:

 • zrozumiesz łechtaczkę, punkt G, kobiecą prostatę, zarówno z perspektywy anatomicznej jak i energetycznej
 • odkryjesz zadziwiającą historię kobiecej seksualności od czasów Wiktoriańskich aż po dziś
 • dowiesz się więcej o tłumieniu kobiecej seksualności
 • usłyszysz o podejściu społeczeństwa do kontrolowania seksualności
 • odkryjesz jak firmy farmaceutyczne chcą "zawłaszczyć" sferę seksualności
 • zobaczysz jak mężczyźni i kobiety mają różny stosunek do seksualności i swoich stref intymnych

 

Szeroko rozpowszechniona jest błędna koncepcja, że męski orgazm musi być związany z ejakulacją. Prawda jest taka, że mężczyzna może doświadczać wielu orgazmów jeden za drugim bez wytrysku. Takie orgazmy dają dużo więcej satysfakcji niż zwyczajowe orgazmy z wytryskiem. Większość mężczyzn stosuje seksualne techniki oparte na ruchach frykcyjnych podczas kochania się. Na tym seminarium dowiesz się, jak przenieść uwagę na odczucia natury energetycznej w ciele. Pomoże to wznieść seks na wyższy poziom. 

To seminarium zawiera:

 • informacje o wielokrotnych orgazmach całego ciała bez ejakulacji
 • informacje na temat podobieństw pomiędzy męskim i kobiecym orgazmem
 • czy jest coś więcej w męskiej seksualności niż widzą to oczy?
 • czy mężczyzna może mieć multiorgazmy?
 • czy męska ejakulacja i orgazm to jest to samo? 
 • czy mężczyzna może rozwiązać problem z przedwczesną ejakulacją jedynie poprzez zmianę swoich myśli i oddychania?

Zapraszamy. Pozwól się zainspirować!

 

Prowadzący

 

Andrew Barnes

Światowej sławy uzdrowiciel seksualności z Australii, coach orgazmów i relacji, zawodowy masażysta. Wykładowca specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.
 

 

 

 

 

 

Informacje organizacyjne

Data: 5 maja 2017, piątek godz. 18.00 - 21.30. Rejestracja 17.30

Miejsce: Warszawa, CSK Jupiter, Towarowa 22, wejście A, Sala Jowisz 

Seminarium tłumaczone z angielskiego na polski

Inwestycja:

Uwaga, Liczy się data wpłynięcia środków na konto odbiorcy (nie nadania)! 

100 pln przy wpłacie do 28.04 (kwota bezzwrotna). Po tym terminie nie przyjmujemy wpłat na konto!

150 pln - gotówką przy wejściu 

Zapisy: poprzez formularz rejestracji tutaj >>
 
Informacje: Manuela, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

 

PROGRAM WIZYTY Andrew Barnes'a w Polsce

 

 

Opinie uczestników

Wróciłam z seminarium z Andrew Barnesem! Chociaż chora, a krzesło twarde, to te prawie 4 godziny wykładu były niezwykle energetyzujące! Dzięki wielkie, Estera! Jak wyszłam na tę wrocławską noc na placu Kościuszki i stanęłam przed Renomą na światłach, łapiąc ostatnią 20, to nawet śnieg padający enty miesiąc z rzędu wydał mi się taki bajkowy i piękny.   Mam nadzieję, że Wam też się podobało! 
V., Wrocław, kwiecień 2013

Seminarium to było dla mnie bardzo inspirujące. Jestem świeżo upieczoną psychologożką, obecnie podyplomowo studiującą seksuologię. W czerwcu zacznę praktykę w klinice ambulatoryjnej. Naprawdę podobało mi się to, co powiedziałeś na temat podobieństw pomiędzy mężczyznami i kobietami. Mam dosyć tej całej gadaniny o kobietach z Wenus, a mężczyznach z Marsa. Zawsze czułam, że przede wszystkim jesteśmy ludźmi, którzy doświadczają wspólnej biologii i emocji, a większość różnic to sztuczne role społeczne, w które zostaliśmy wtłoczeni wieki temu. Wielkim odkryciem było dla mnie uświadomienie sobie (podczas moich studiów seksuologicznych parę miesięcy temu w wieku lat 20 kilku), że męskie i kobiece genitalia są w istocie dwoma wariantami tej samej struktury i są, że tak powiem, równoległe. To było jak "O! To takie oczywiste, dlaczego nigdy o tym tak nie myślałam?" Pamiętam zajęcia z anatomii człowieka na wszystkich etapach mojej edukacji, gdzie zawsze wskazywano głównie na różnice w fazie pourodzeniowej. Ani jednego słowa na temat prenatalnego rozwoju seksualnego (na podyplomowych studiach seksuologicznych wszystko nam wytłumaczyli. W końcu!). Ostatnio poważnie myślę, aby zrobić zaawansowany kurs i być edukatorką seksualności nastolatków (holenderski model edukacji, o którym wspominałeś, z pewnością byłby inspiracją) i myślę, że skupianie się na podobieństwach pomiędzy płciami jest tematem, który powinien być otwierający - to ważne, znaczące i zaskakujące. Dziękuję za inspirację!

Magdalena, Warszawa, kwiecień 2012

Uważam, że poziom integralności Andrew jest fascynujący. Jest taką osobą, że kiedy mówi, naprawdę chcę siedzieć i słuchać go przez cały dzień. Techniki, których uczy są bardzo pragmatyczne, a przy tym niezwykle skuteczne. Andrew czerpie z dwóch światów - opartego na energii zjawisku uzdrawiania jak i "twardej" nauki. Jestem szczęśliwa, że mogłam szkolić się u niego i zamierzam to kontynuować w przyszłości.

Sophie, Wielka Brytania, listopad 2010

Andrew jest jednym z najlepszych nauczycieli, z którymi pracowałem. Ma wrodzoną zdolność do przekazywania złożonych idei w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny. Jest wspaniałym uosobieniem męskiej esencji - obecności oraz utrzymywania bezpiecznej przestrzeni, w której następuje prawdziwe zrozumienie i rozwój. Jestem pod dużym wrażeniem jego pracy. 

Mike Lousada, Wielka Brytania, listopad 2010
(organizator warsztatu, Dragon Tantra London)
Dziękuję Ci bardzo za podzielenie się tymi wspaniałymi darami z nami. Przyznaję, że byłam sceptyczna... Co mężczyzna może wiedzieć o kobiecej ejakulacji? Co za odświeżające zaskoczenie! Informacje były bardzo rzetelne, a Ty stojący mocno na ziemi i ciepły w obyciu. Dziękuję.
Trish, Wielka Brytania, maj 2009
Dziękuję, że poświęciłeś swój czas, aby podzielić się z nami tą mądrością. To było naprawdę inspirujące. Twoje słowa były dla mnie bardzo prawdziwe, a Ty zdemaskowałeś wiele tajemnic. Wierzę, że nauka jest nam przekazywana, gdy jesteśmy na nią gotowi i to był tego wspaniały przykład dla mnie. Zainspirowałeś mnie do dalszej nauki i poznawania siebie i mojej joni
Georgina Gibbs, Perth, maj 2009
Niejednej osobie postawiłeś wyzwanie tą wiedzą. Jesteś jak poszukiwacz ukrytych skarbów. Dziękuję Bogu za Ciebie. Zmieniłeś moje życie więcej niż możesz wiedzieć.
Meg Hnidec, Brisbane, kwiecień 2009

Przeczytaj inne opinie uczestników i uczestniczek

 

 

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202