PostHeaderIcon wizyta Andrew Barnes 'a w maju 2017

 

Zapraszamy na wyjątkowe spotkania z Andrew Barnes'em - rozbrajanie ciała, uzdrawianie seksualności, tantryczny orgazm całego ciała

 

5 - 17. maja 2017, Warszawa i Nowe Kawkowo

 

Andrew Barnes to światowej sławy uzdrowiciel seksualności z Australii z akademickim wykształceniem i ogromnym doświadczeniem, coach relacji i orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni" oraz książki "Tantra relacji". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

Wizyta Andrew Barnes 'a otwiera niebywałe możliwości dla wszystkich, którzy są gotowi na nowe rozwiązania w zakresie seksualnej intymności i związków. Wiedza i doświadczenie, którym się dzieli bywa wyzwaniem dla utrwalonych w naszym społeczeństwie przekonań i poglądów.

Andrew Barnes jest jednym ze światowych autorytetów w zakresie kobiecej seksualności. Zdobył uznanie w środowisku terapeutów i praktyków za wybitne efekty stosowanych technik pracy z ciałem. Wiedzę zdobył studiując i prowadząc szeroko zakrojone badania naukowe. Posiada 5 dyplomów w zakresie różnych technik uzdrawiającej pracy z ciałem i energią. Jest także wykwalifikowanym masażystą.
Skończył studia magisterskie w zakresie seksuologii. Oprócz akademickiego zaplecza, najwięcej czerpie z osobistego doświadczenia oraz mądrości i przewodnictwa wielu nauczycieli, u których się kształcił.

Strona Andrew Barnes 'a: www.awakeningwithin.ngo

 

Program majowej wizyty Andrew Barnes 'a w 2017

 

5 maja 2017, piątek  -  seminarium "Szerszy wymiar kobiecej i męskiej seksualności", Warszawa

6 maja 2017, sobota - Orgazmiczny Taniec (Orgastic Dance Breath Meditation) z ceremonią kakaowca, Warszawa

8 -17 maja 2017 - międzynarodowy warsztat w Nowym Kawkowie "Tantryczny Energetyczny orgazm całego ciała", Możesz przyjechać na 5 lub 10 dni, część 1 i 2 

***

Na wszystkie wydarzenia obowiązują zapisy poprzez formularz rejestracji

 

Wiele kobiet przyjęło rolę matek i żon, rezygnując z siebie. Cierpią w milczeniu, żyją w przewlekłej depresji. Smuci mnie, gdy słyszę, jak wiele kobiet nie doświadcza swojego pełnego potencjału seksualnego, niektóre nigdy nie przeżyły orgazmu. Przekonują siebie, że są szczęśliwe, bo ich partner jest zadowolony. To im wystarcza. Jeśli są uczciwe wobec siebie, to w głębi wiedzą, że porzuciły siebie.  Prawdopodobnie mają głębokie poczucie straty ponieważ nigdy nie zbliżyły się do doświadczenia duchowego seksu. Nie doznały pięknej mocy drzemiącej w nich samych, czekającej na odkrycie, jak majestatyczny ptak, który nigdy nie był w stanie latać. Razem ze świadomością przychodzi wybór. Gdy raz zdasz sobie sprawę, że Twoje doświadczenie życiowe jest w istocie tworzone przez Ciebie, wtedy zdobywasz moc z niego płynącą.
Andrew Barnes
Razem z narodzinami otrzymujemy prawo do tego, aby cieszyć się własnym ciałem i seksualnością bez wstydu i winy oraz realizować pragnienia serca. To jest początek prawdziwej ścieżki wolności i wzrostu świadomości. Zaczynamy zdejmować kolejne warstwy uwarunkowań społecznych, które nas wiążą i wtłaczają w ograniczony kontekst doświadczeń i odczuwania przyjemności.
 
Andrew Barnes
Fundacja "Awakening Within" (Budząc w sobie)

W 2005 roku, w Brisbane w Australii, Andrew Barnes założył fundację "Awekening Within".  Oferuje ona osobom indywidualnym i parom prywatne sesje, seminaria i warsztaty. Celem jest rozpowszechnianie nowych koncepcji dot. intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.

 
 
Wolontariat

Od 1993 w ramach wolontariatu Andrew Barnes oferuje masaże oraz programy rozwoju osobistego w klinikach rehabilitacyjnych dla kobiet, w więzieniach o zaostrzonym rygorze dla mężczyzn, na oddziałach odwykowych i dla różnych organizacji pozarządowych.


 

Opinie uczestników o warsztatach z Andrew Barnes

Dziękuję Andrew Barnes. To co robisz jest wielkim darem dla nas kobiet i całej planety. Dziękuję.
Celestyna, kwiecień 2012, Polska
Dziękuję za stworzenie wspaniałego tantrycznego warsztatu w Ośrodku "Tu i Teraz". Był piękny przepływ ciepłej energii oraz takie piękne i słodkie połączenie w grupie! Czekam na kolejne spotkanie wkrótce.
Mark z Londynu, maj 2012, Polska
Drogi Andrew, chcę podziękować Tobie za całą Twoją wiedzę i energię, którą chcesz dzielić się z nami. Dla mnie było to bardzo mocne, otwierające i piękne doświadczenie.
Dorota, maj 2012, Polska
Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem. Odkryłam w sobie nieskończone źródło światła, miłości i akceptacji. Jestem częścią całego wszechświata będącego jednym przepływem energii. W istocie miłość jest jedynym powodem naszego istnienia i jesteśmy stworzeni do tego, aby odczuwać to naturalnie. Jedyną drogą do kochania głęboko i prawdziwie jest uruchomienie programu, dzięki któremu się narodziliśmy. Moje odkrycie wprowadziło mnie na ścieżkę samorealizacji. Wiem, że moja rola jest mała, ale czynię zmianę, jako że biorę udział we wspólnym procesie budzenia świadomości. Piszę to, bo Twoje światło i obecność dotknęła mnie głęboko. Czysta i ciepła energia, którą emanujesz, przyciągnęła moje serce. Podziwiam i wysoko cenię Twoją pracę.
Katarzyna, kwiecień 2012, Polska
Andrew Barnes jest prawdziwym nauczycielem. Jego mądrość, obecność i miłość przeprowadziły mnie poprzez niesamowitą podróż do mnie samej, do mojego ciała. Jestem głęboko wdzięczna, że go poznałam, nie mówiąc już o samym jego warsztacie. Jeśliby tylko nie mieszkał tak daleko... w Australii. Polecam go absolutnie wszystkim moim przyjaciołom, którzy są gotowi na głębokie i autentyczne nurkowanie! To było niesamowite zastosować teorię w praktyce, jak nigdy dotąd! Moje serce nie ma słów, aby wyrazić, jak bardzo jesteś MIŁOŚCIĄ Andrew! Jestem Ci dozgonnie wdzięczna i kocham to, czym się dzielisz.
Una, Wielka Brytania, listopad 2010
Uważam, że poziom integralności Andrew jest fascynujący (dość trudno mi zaimponować!). Jest taką osobą, że kiedy mówi, naprawdę chcę siedzieć i słuchać go przez cały dzień. Wiele technik, których uczy, jest pragmatycznych, a przy tym niezwykle skutecznych. Andrew łączy asertywność z bezwarunkową miłością w sposób, jakiego nigdy wcześniej nie widziałam. Czerpie też z dwóch światów - opartego na energii zjawisku uzdrawiania jak i "twardej" nauki, w bardzo skuteczny sposób. Czuję się pobłogosławiona, że mogłam szkolić się z nim i zamierzam to kontynuować  w przyszłości.
Sophie, Wielka Brytania, listopad 2010
Andrew Barnes jest jednym z najlepszych nauczycieli, z którymi pracowałem. Ma wrodzoną zdolność do przekazywania złożonych idei w sposób zrozumiały i łatwo przyswajalny. Jest wspaniałym uosobieniem męskiej esencji - obecności oraz utrzymywania bezpiecznej przestrzeni, w której następuje prawdziwe zrozumienie i rozwój. Jestem pod dużym wrażeniem jego pracy. 
Mike Lousada, Wielka Brytania listopad 2010
(organizator warsztatu, Dragon Tantra London)

Inne opinie uczestników i uczestniczek

 

Materiały wideo 

Bardzo interesujący i mocny wywiad z demo przeprowadzony w Estonii z Andrew Barnes

 

Andrew Barnes o czuciu się komfortowo w niekomfortowych sytuacjach

 

Energetyczny orgazm całego ciała

Fragment wielogodzinnej sesji prowadzonej przez Andrew Barnes, podczas której budzone są kanały energetyczne w ciele. Płynie przez nie energia życiowa, zwana seksualną. Ten rodzaj pracy z energią pozwala zarówno mężczyznom, jak i kobietom połączyć się ze swoim seksualnym systemem energetycznym i puścić opór w ciele, aby doświadczać w życiu więcej stanów błogości.

 

Wypowiedź Andrew Barnes na temat nowego punktu widzenia intymnych relacji miłosnych

 

Fascynujący wywiad z Andrew Barnes na temat seksualności, przyjemności i procesu starzenia się

 

 

 

 

 

 

 

Dorota, maj 2012, Polska
Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202