PostHeaderIcon Energetyczny orgazm całego ciała z Andrew Barnes

Zapraszamy na międzynarodowy warsztat

"Tantryczny, energetyczny orgazm całego ciała:

Paliwo do życia" 

5 lub 10-dniowy międzynarodowy warsztat uzdrawiający seksualność i przebudzający energię życiową

Prowadzenie: Andrew Barnes 

8 - 17 maja 2017, Ośrodek Warsztatowy w Nowym Kawkowie

8 - 12 maja 2017 r. - poziom I
13 - 17 maja 2017 r.  - poziom II
  

 

Energia seksualna może być dla nas paliwem do życia. Aby tak się stało, musimy być obecni i ugruntowani w odczuwaniu ciała oraz naszej seksualności w danym momencie. Większość z nas  jednak nieświadomie żyje przeszłością. Przeszłe doświadczenia są punktem odniesienia do naszych obecnych doświadczeń seksualnych.

Kiedy jesteśmy obecni tu i teraz, możemy używać naszej energii seksualnej i ciała jako duchowej platformy dostępu do wyższych poziomów świadomości, jak również odczuwania błogości, która uzdrawia nasze ciało.

"Jeśli poznamy seksualność jako intuicyjną medytację, wtedy może przekształcić się ona w bramę, która otwiera nas na głębsze stany doświadczania energii i ekspansji świadomości. Razem z tym, w połączeniu z poczuciem głębokiej miłości do siebie i innych, która wykracza poza poziom zysków osobistych, możemy powrócić do pierwotnego źródła stworzenia i świadomości, że wszyscy jesteśmy jednością". Andrew Barnes 2009.

 

Dołącz do nas, aby współtworzyć nowy paradygmat relacji i seksualności.

 

Czego możesz się spodziewać podczas tego warsztatu? 

 • Otwarcia tantrycznych ścieżek energetycznych w celu doświadczania wyższych stanów ekstatycznej, seksualno-orgazmicznej błogości całego ciała.
 • Eksploracji energii seksualnej jako narzędzia transformacji wspierającego oczyszczanie starych emocji nagromadzonych w ciele.
 • Eksplorowania nowych sposobów rozwiązywania problemów relacyjnych poprzez zastosowanie autorskiej Mapy Relacji.
 • Nauki na temat pierwszorzędnych i drugorzędnych systemów seksualnych mężczyzn i kobiet.
 • Doświadczenia Taneczno-oddechowej Medytacji Orgazmicznej z zastosowaniem otwierającego serce i wyższe ośrodki napoju z organicznego surowego kakaowca.
 • Poznania kluczowych sposobów, jak rozwijać swoją wewnętrzną siłę życiową i wykorzystywać energię seksualną, jako paliwo do życia.
 • Wykroczenia poza koncepcję seksualności ograniczającej się do ruchów frykcyjnych i seksu genitalnego, oraz odkrycia swojego wyższego potencjału twórczego, także w zakresie seksualności.
 • Doświadczenia ekstatycznego poczucia jedności i wzajemnego połączenia z kreatywnym polem życia.
 • Stosowania swojej energii seksualnej w celach uzdrawiających poprzez doświadczanie stanów wysokowibracyjnej błogości w całym ciele (tantrycznego orgazmu całego ciała).
 • Stosowania swojej energii seksualnej w celu uzyskania dostępu do wyższych poziomów świadomości i aktywowania wyższych czakr i gruczołów w ciele (regulacja poziomu hormonów i poprawa gospodarki hormonalnej).
 • Odkrycia uzdrawiającej mocy rozszerzonej na całe ciało orgazmicznej energii yoni i lingama.

 

Rodzaje doświadczeń podczas warsztatu

Podczas tego warsztatu będziemy eksplorować:

 • sensualne i seksualne techniki oddechu tantrycznego,
 • taniec spontaniczny,
 • emocjonalne i tantryczne rozbrajanie ciała
 • będziemy podnosić naszą wibrację
 • poprzez dawanie i otrzymywanie tantrycznych sesji orgazmu energetycznego całego ciała.

 

Dla kogo ten warsztat jest odpowiedni?

Na tym wyjątkowym warsztacie będziesz mieć okazję nauczyć się dawać i otrzymywać sesje energetyczne. Kurs przeznaczony jest dla osób już praktykujących, jak i dla początkujących, singli i dla par, które chcą pogłębić swój związek, seksualność i życie duchowe.

 

Poniższe materiały wideo pokazują, czego będziemy się uczyć, a poniższa rozmowa daje wyobrażenie, jakie tematy będą omawiane podczas warsztatów.

 

 

Poziom 2

Poziom 2 jest pogłębianiem doświadczeń z poziomu 1 poprzez wprowadzenie nowych praktyk, które wspierają przebudzenie i otwarcie rozszerzonych stanów energetycznych, wrażliwości i mocy.

Aby uczestniczyć w poziomie 2 należy mieć wcześniejsze doświadczenie warsztatowe z Andrew Barnesem w zakresie tantrycznego energetycznego orgazmu całego ciała.

 

Ważne informacje:

Podczas warsztatu są ćwiczenia zawierające nagość i pracę z uzdrawiającym dotykiem części intymnych uwzględniające Twoje osobiste granice. wszystko dzieje się w bezpiecznej przestrzeni stworzonej podczas tego warsztatu. 

Zawsze respektowane są Twoje osobiste granice. Wspieramy Cię w mówieniu "Nie". Powiedzenie "nie" może być dla Ciebie drogą do wejścia w swoją moc, a także poznania i określenia swoich granic. Podczas procesu będziesz odzyskiwać dostęp do odczuwania, co w danym momencie jest dla Ciebie właściwe, aby móc jasno stwierdzić, gdzie leżą Twoje granice. To podniesie Twoje poczucie własnej wartości i samo w sobie może uleczyć rany z przeszłości na tym tle.

 

Prowadzenie

 

Andrew Barnes

seksuolog z Australii, uzdrowiciel seksualności, coach relacji, coach orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca z międzynarodowym uznaniem specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Od 15 lat podróżuje po świecie  prowadząc sesje, warsztaty i seminaria na całym świecie.
Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację. Więcej o nim tutaj >>

 

 

 

Informacje organizacyjne

 • Termin warsztatu: 
  8 - 12 maja 2017 r. - część I
  13 - 17 maja 2017 r.  - część II
   
 • Zaczynamy każdą część rano o godz. 9 po śniadaniu i kończymy obiadem ostatniego dnia. 
 • Inwestycja. Niższe ceny dla Polaków mieszkających w Polsce

Jedna część (5 dni): 1700 pln + koszty pobytu. 

Promocyjna cena za całość (10 dni): 2700 pln + koszty pobytu. 

Uwaga! Ważne informacje dot. opłat za warsztat:

 • Promocyjna cena ma zastosowanie jedynie w sytuacji, gdy opłata za warsztat wniesiona jest tydzień przed rozpoczęciem warsztatu.
 • Możesz zapisać się tylko na pierwszą część i na miejscu zadecydować czy zostać na drugą część warsztatu, jeśli jest wolne miejsce. W tym przypadku cena za całość (10 dni) wynosi 3200 pln.
 • W trakcie warsztatu, w dowolnym momencie możesz zrezygnować z jego kontynuacji. Niewykorzystana kwota opłat nie jest zwracana.  

Cena międzynarodowa za warsztat (dla osób mieszkających poza Polską) jest wyższa, informacja na stronie angielskiej (tutaj >>). 

 • Koszt pobytu w ośrodku: Za 1 dobę: 65 zł za wyżywienie + 30-90 zł za pobyt w zależności od wybranego standardu. 
 • Rezerwacja miejsca na warsztacie następuje poprzez wypełnienie formularza rejestracji oraz wpłatę zadatku. Uwaga! Jest duże zainteresowanie warsztatem. Gwarantujemy udział tylko osobom, które wpłacą pierwsze zadatek.
 • Zadatek za warsztat (bezzwrotny) 700 pln. Płatny przelewem. Numer konta zostanie podany po zgłoszeniu na adres e-mail. 
 • Warsztat tłumaczony z j.angielskiego na j.polski
 • Wszystkie opłaty muszą zostać uregulowane przed rozpoczęciem się warsztatu. 

Kliknij po PROGRAM CAŁEJ WIZYTY Andrew Barnes'a w Polsce 2017

 

 

Fragment z wielogodzinnej sesji

  

Bardzo interesujący i mocny wywiad z demo przeprowadzony w Estonii z Andrew Barnes

 

Andrew Barnes o czuciu się komfortowo w niekomfortowych sytuacjach

 

Energetyczny orgazm całego ciała

Fragment wielogodzinnej sesji prowadzonej przez Andrew Barnes, podczas której budzone są kanały energetyczne w ciele. Płynie przez nie energia życiowa, zwana seksualną. Ten rodzaj pracy z energią pozwala zarówno mężczyznom, jak i kobietom połączyć się ze swoim seksualnym systemem energetycznym i puścić opór w ciele, aby doświadczać w życiu więcej stanów błogości.

 

Opinie uczestników

 

Tantryczne rozbrajanie ciała metoda Andrew Barnes'a to nie tylko sposób na odblokowanie energii seksualnej czy przeniesienia nacisku z fizycznej na energetyczna stronę doznań seksualnych. W mojej pracy tą metodą przekonałam się, że to wspaniała droga do połączenia się z utraconymi częściami nas samych. Klienci często poprzez tą metodę pracy z ciałem i energią uzyskują dostęp do cząstek siebie odciętych przez szok, lęk, ból czy wściekłość. A to uzdrawia i pozwala pełniej cieszyć się życiem. Gorąco polecam tantryczne rozbrajanie ciała szczególnie ze wspaniałym nauczycielem i człowiekiem, jakim jest Andrew.
Agnieszka, maj 2013
 
 
Obok kompetencji merytorycznych, które w tym przypadku są oczywiste, byłem oczarowany wielką uważnością jaką Andrew emanował od pierwszej do ostatniej chwili spotkania. Miałem wrażenie, że każde słowo, gest czy technika pochodziły nie z poziomu zimnej mentalno-profesjonalnej sztampy lecz z totalnej świadomości pozostającej w ciągłym, energetycznym kontakcie z najgłębszymi potrzebami każdego uczestnika. Wśród wielu nauczycieli, których poznałem pod tym względem Andrew Barnes jest dla mnie w czołówce TOP5. Cudownie było zanurzyć się w tej przestrzeni obecności, by w warunkach pełnego bezpieczeństwa wykonać dla siebie tak delikatną i tak ważną pracę. Dziękuję. 
Kuba, Nowe Kawkowo maj 2012
Było to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, nieporównywalne z niczym, co do tej pory przeżyłem. Tak wyobrażałbym sobie życie w raju – bezgraniczna miłość, akceptacja i zachwyt życiem wśród pięknych ludzi. O intensywności procesów przemiany, jakie w nas zachodziły podczas rozbrajania, świadczyły dźwięki wydobywające się z głębi naszych trzewi, swoją potęgą porównywalne chyba jedynie do krzyków bólu przy porodzie czy krzyków wojowników rzucających się do walki wręcz na śmierć i życie. A to był jedynie wstęp, przygotowujący nasze ciała do swobodnego przepływu energii umożliwiającej odczuwanie energetycznych multiorgazmów. Piękno wewnętrzne, które promieniowało i rozświetlało nasze twarze podczas sesji energetycznych, to widok, którego nigdy się nie zapomni. To wszystko dzięki kochanemu Andrew, który dzięki swym szamańskim sztuczkom oraz niesamowitym wyczuciem i intuicją w dozowaniu stopni trudności ćwiczeń, potrafił stworzyć atmosferę takiego bezpieczeństwa, tak intensywnej miłości i czułości, że stało się możliwe skruszenie nawet najstarszych pokładów lęków i traum, które odcinały nas od prawdziwego życia. Nie ma słów, które wyraziłyby szacunek i wdzięczność za to co dla nas zrobił, czego nas nauczył, na co zwrócił nam w sprytny sposób uwagę. Ku swojemu zaskoczeniu przekroczyłem tu wiele 
własnych lęków i zahamowań, tych świadomych i nieświadomych. Andrew zdołał przeformułować wyobrażenia o kobietach i mężczyznach i odkrył w nas na nowo nie-seksualny dotyk i uczucia. Wcale nie przesadzę, jeżeli powiem, że od teraz jestem już innym człowiekiem, bo w czasie tych warsztatów narodziłem się ponownie, a Andrew był wspaniałym położnikiem tego procesu. Dewizą mojego życia jest motto „Wolność jest wszystkim, a miłość, to cała reszta”. I właściwie ten warsztat był właśnie o tym.
 Jacenty, Nowe Kawkowo 2012
 Praca z ciałem na warsztacie z Andrew Barnes, przyniosła dla mnie przełomowe uwolnienie od lęku przed seksem, zmagazynowanego w moim ciele w postaci zapomnianego doświadczenia nadużycia... Uświadomiłam tez sobie, że porzucenie mnie w wieku 3 lat przez Rodziców, rzutuje obecnie moim lękiem przed porzuceniem przez Partnera... Warsztat ten otworzył mnie na ścieżkę drogi życia pełnią zmysłowości i zdolności orgazmicznej, zdolności tworzenia.....
Beata, Nowe Kawkowo 2012
Polecam z całego serca! Andrew jest wyjątkowym nauczycielem, potrafiącym stworzyć i utrzymać bezpieczną przestrzeń, pełną miłości i akceptacji. Pomimo wielu lat pracy z ciałem warsztat ten głęboko zmienił moje życie, podejście do siebie, relacji, seksualności... Głęboko otwierający, transformujący, pozwalający w łagodny i bezpieczny sposób rozszerzać się, poznawać i odkrywać nowe obszary siebie. Wspaniali ludzie, wspaniała organizacja. Bardzo TAK ;)
Witold, Nowe Kawkowo 2012
Jadąc na warsztaty myślałem pracować w ciele. A jednak niespodziewanie zapracowałem nad emocjami. Doświadczyłem, że był we mnie lęk, ten którego uznałem jako najgłębszy strach, z którym miałem się zmierzyć: strach z zazdrości i odrzucenia. Myślałem że boję się śmierci, jednak to chodziło o strach przed odrzuceniem, który jest mocny, nie do przewidzenia, który poprowadził mnie przez wyżyny miłości i radości, niziny strachu i osamotnienia. Odczuwałem go. Obawiałem się go odczuwać ponieważ myślałem, że on mnie zniszczy.
Jak powiedział Andrew jedynym rozwiązaniem jest spotkać strach, pozwolić sobie na niego, ogarnąć takiego, jaki jest, bo jest częścią mnie. Aby żyć ze swoim strachem musiałem podjąć decyzję. Tak kochani zdecydowałem budować wewnętrzną radość z kobietą, a miłość niech rozpuszcza ten strach  cofam oświadczenie, że jestem wolny  Dziękuje Wam za świadomość i doświadczenie. Aloha
Jacek, Nowe Kawkowo 2012
Warsztaty i sesje budzą wiele emocji, czasem różnorakich, ale aby zacząć doświadczać pozytywnych uczuć należy wyzbyć się negatywnych. Proces oczyszczania się może być długi i bolesny. Po wielu przeżyciach dzięki warsztatom i sesjom doświadczyłam stanu błogości, którego trudno zapomnieć. Warsztat uzdrowił wiele obszarów mojego życia, czasem zupełnie odległych od tematyki, która się zajmował, ale przecież wszystko jest ze sobą połączone, więc jeśli się chcemy rozwijać to tylko w całości, bez pomijania jakiekolwiek aspektu życia.
 
Małgosia, Mazury 2011

Przeczytaj inne opinie >>

 

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202