PostHeaderIcon Orgazmiczny taniec z Andrew Barnes

 

Zapraszamy kobiety i mężczyzn na szczególne wydarzenie prowadzone przez Andrew Barnes'a z Australii

"Orgazmiczny Taniec z ceremonią kakaowca"

Orgastic Dance Breath Meditation

6 maja 2017, Warszawa

 

W języku angielskim są dwa słowa związane z orgazmem orgasmic i orgastic. Pierwsze oznacza orgazm przeżywany na poziomie naszych organów płciowych, drugie oznacza bycie w stanie błogości czyli wysokich wibracji, które obejmują całą naszą istotę.

Doświadczenie to otwiera ciało i serce, stając się bramą do wyższych wymiarów przyjemności, błogości, zmysłowości i spokoju. Daje nam możliwość wejścia w naszej energetyczne, erotyczne ciało. Pozwala nam puścić umysł i myśli, dzięki czemu doświadczamy wyższych stanów świadomości.

Poprzez muzykę, taniec i tantryczne oddychanie podnosimy swoje wibracje we wszystkich komórkach ciała, aktywując wszystkie gruczoły i czakry. Możemy nauczyć się kierować naszą siłą życiową, jaką jest energia seksualna, aby aktywować gruczoły w naszym ciele: grasicę (czakrę serca), tarczycę (czakrę gardła), szyszynkę (trzecie oko), przysadkę (czakrę korony). Dzięki tym odmiennym stanom świadomości możemy nauczyć się używać naszej energii życiowej jako platformy duchowej, dającej nam dostęp do wyjątkowych wymiarów rzeczywistości.

Istotnym elementem wieczoru będzie ceremonia z kakaowcem. Medicine tej uzdrawiającej rośliny w znaczący sposób otwiera serce, czyści stare emocjonalne traumy, łagodnie zmienia świadomość, pobudza seksualność, wprawia w błogostan.

Ziarno kakaowca jest nazywane „pokarmem bogów”. Należy do grupy pokarmów "super food" - super jedzenie. Ziarno kakaowca pochodzi z owocu kakaowca – niewielkiego drzewa rosnącego w lasach tropikalnych Ameryki Środkowej i Południowej. Obecnie uprawy, można spotkać, także w innych częściach świata, np. w Afryce. Kakaowce zaczęto uprawiać już około 1500 roku p.n.e. Przywiezione z rejonu Ekwadoru, Ameryki Południowej do Ameryki Środkowej przez Olmeków, pierwszą z większych cywilizacji w Meksyku (okolice Palenque i Villahermosa). Majowie i Aztekowie cenili nasiona kakaowca bardziej niż złoto i wykorzystywali jako pieniądze. Dlatego mówi się o nim "czarne złoto Majów"Kakao do Europy sprowadził Krzysztof Kolumb. Szybko zdobyło ono swoją popularność na dworach Hiszpańskich, a potem w całej Europie.

Ceremonia picia surowego kakao otwiera drzwi do nowych możliwości i do osobistych wglądów dających nową perspektywę. Dlatego w łatwy sposób możemy pogłębić nasze skupienie medytacyjne, otwarcie, połączenie, rozwój, oczyszczanie i odpuszczanie w przestrzeni serca. Łagodnie i zmysłowo uzdrawia i otwiera. Surowe kakao, gorzkie w smaku, otwiera Ci drzwi do nowych wymiarów, ale nie popycha Cię przez nie. Jest wspaniałym współpracującym przyjacielem, który ułatwia Ci łagodne otwieranie serca.

Zawiera ponad 300 składników odżywczych

 

Co wziąć?

  • ubranie: wygodne, dające pełną swobodę ruchu
  • butelkę wody

Zapraszamy!

 

Prowadzący

Andrew Barnes

 

Światowej sławy uzdrowiciel seksualności z Australii, coach relacji i orgazmów, zawodowy masażysta. Wykładowca specjalizujący się w temacie seksualności kobiet. Współautor niezwykłego albumu "Serce kwiatu - książka o yoni". Propaguje nowe koncepcje dotyczące intymności, miłości, fizycznego kontaktu, przyjemności płynącej z seksualności oraz wzmacniania relacji poprzez jasną i świadomą komunikację.
 

 

 

 

 

Informacje organizacyjne

Data: 6 maja 2017, sobota godz. 18 - 22

Miejsce: WarszawaAstanga Yoga Studio, Gałczyńskiego 4

Tłumaczenie z angielskiego na polski

Inwestycja:

Uwaga, Liczy się data wpłynięcia środków na konto odbiorcy (nie nadania)! 

100 pln do 28.04 (kwota bezzwrotna). Po tym terminie nie przyjmujemy wpłat na konto!

150 pln - gotówką przy wejściu 

Zapisy: poprzez formularz rejestracji Kliknij tutaj >>
 

Informacje: Manuela, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

PROGRAM WIZYTY Andrew Barnes'a w Polsce

 

Newsletter
Kontakt
 
Estera Saraswati
 
Zenon Dechen Dorje
tel. +48 735 979 202